Ogłoszenia 10.02.2019 r.

V Niedziela Zwykła „C” –  10. 02.2019 r.

  1. Dziś taca remontowo-budowlana. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać
  2. Dobiegła końca w naszej wspólnocie wizyta duszpasterska. Przez ponad miesiąc odwiedzaliśmy domy naszych parafian, modląc się o wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo. Pragniemy podziękować za gościnność i serdeczność z jaką się spotkaliśmy z Waszej strony, za budujące rozmowy, cenne uwagi oraz za wszelkie złożone ofiary. Na kościół zostało złożone 81390 zł. Bóg zapłać.
  3. Przystępujemy do przygotowania terenu pod nowy cmentarz. Do połowy marca zostaną wycięte drzewa znajdujące się na placu przy cmentarnym. W następnym etapie zostaną usunięte karpy (pniaki-korzenie) i wyrównanie terenu.
  4. Dziś  po mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ

5· Jutro 11 lutego  przypada Światowy Dzień Chorych, który ma uwrażliwić nasze serca na cierpienie i ból. Pamiętajmy tego dnia w modlitwach o wszystkich  ludziach chorych i cierpiących. Święto Najświętszej Maryi Panny z Lourdes .

  1. W tym tygodniu  na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Marię Nahurną, + Genowefę Tabiszewską, +Tadeusza Zdzymira, +Danielę Sadza. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej W zakrystii można nabyć  nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”   i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  3. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Pod Twoją obronę.