Ogłoszenia 09.06.2019 r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO  „C”   09.06.2019 R.

 1. Obchodzimy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 2. Dziś taca remontowo – budowlana. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać
 3. Parafialny Klub Seniora i Radek Kowalik zapraszają na wystawę archiwalnych fotografii pod tytułem „Suchedniów. Tu są wszyscy”. Wystawa to działanie dofinansowane z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu Parafia Suchedniów – miejsce międzypokoleniowej współpracy i dialogu.                Wernisaż odbędzie się w dużej Sali Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej – 15 czerwca o godzinie 18 , wystawę będzie można obejrzeć również w    niedzielę 16 czerwca po każdej mszy świętej.
 4. Jutro, w poniedziałek II Dzień Zielonych Świąt, Świto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7:00, 10:00, 18:00. Jutro Kancelaria Parafialna nieczynna.
 5. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 6. W następną niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
 7. Dziś po mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
 8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Ryszarda Dumina. Zmarłego  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 9. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 170,- zł na potrzeby kościoła mieszkańcom ulice Warszawska numery parzyste, Harcerska, Młynarska, Partyzantów o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom ulicy Bugaj bloki 2A, 34, i 36 oraz Bugaj domy prywatne i ulica Cmentarna.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć  nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”   i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
 11. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.