Ogłoszenia 09.05.2021 r.

VI   Niedziela Wielkanocna – Rok „B” –  09.05.2021 rok

  1. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W przyszłą niedzielę dzieci klasy IV przeżywać będą Rocznicę I Komunii Świętej na mszy o godz. 13:00. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziny będzie w sobotę 15.05.2021 roku od godz. 9:00 do godz. 10:00

Próby we wtorek i piątek o godz. 15:30

  1. Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku prowadzi nabór uczniów w bieżącym roku szkolnym. Szczegóły na plakacie wywieszonym w gablocie.
  2. Tak jak przez cały miesiąc, dzisiaj gromadzimy się o godz. 17:30 na nabożeństwie majowym. Zachęcamy dorosłych , młodzież i dzieci do modlitwy ku czci Najświętszej Maryi Panny. ( także przy kapliczkach i przydrożnych krzyżach naszej parafii ) . W czwartek po nabożeństwie majowym, z racji 13 dnia miesiąca , odbędzie się Procesja Fatimska.
  3. W środę – 12 maja w naszej parafii przypada czterdziestogodzinne nabożeństwo, Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 7:00, 7:30  i  18:00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu pomsty św. o godz. 7:30 , Po nabożeństwie majowym zakończenie adoracji i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę kościelną do chorągwi, baldachimu, różańca oraz dzieci do sypania kwiatów.

Porządek adoracji:

– od godz. 8:30 – ulica Żeromskiego i Kielecka

– od godz. 9:00 – ulica Warszawska i Zagórska

– od godz. 10:00 – ulica Kościuszki, Słowackiego, Pozimskiego i Mickiewicza

– od godz. 11:00 – ulica Stokowiec

– od godz. 12:00 – ulica Bugaj, Dawidowicza, Osiedle przy Dworcu PKP

– od godz. 13:00 ulica Bodzentyńska i Leśna

– od godz. 14:00 ulica Berezów, Powstańców i osiedle Jasna

– od godz. 15:00 ulica Langiewicza

Prosimy również grupy działające w parafii o włączenie się w tę adorację

  1. Dziękując  za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę  ……. zł. na potrzeby kościoła  mieszkańcom ulicy Warszawska numery parzyste i ulice Harcerska, Młynarska i Partyzantów  – troskę o świątynię przed następną niedziela powierzamy mieszkańcom  – bloki Bugaj 2A, blok 34 i 36 , ulica Bugaj domy prywatne i Cmentarna.
  2. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Halinę Materek, + Eugenię Wojciechowską.  Duszę zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”.
  4. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *