Ogłoszenia 09.01.2022 rok

           Niedziela Chrztu Pańskiego  – Rok „C”   – 09.01.2022 r.

  1. Chrzest Pański, którego pamiątkę dziś obchodzimy, przypomina nam o potrzebie włączania we wspólnotę wierzących, jak również o odpowiedzialności za Kościół. Niech to święto będzie dla nas zachętą do gorliwszego wypełniania zobowiązań wypływających z przyjętego sakramentu chrztu. Szczególnie pamiętajmy o obowiązku pogłębiania swojej wiary. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją będziemy śpiewać kolędy jeszcze do święta Ofiarowania Pana Jezusa. .
  2. Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica” w Suchedniowie pragnie zaprosić mieszkańców naszego miasta na „Koncert kolęd i pieśni z okresu Bożego Narodzenia” . Uroczystość ma na celu popularyzację najpiękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych, jakim jest śpiewanie i granie kolęd. Wystąpią: Studio piosenki z „Kuźnicy”, Chór „Senior”, Zespół Pieśni Tańca „Skokotliwi” z Mostek oraz Suchedniowska Orkiestra Dęta. Koncert odbędzie się 16 stycznia (niedziela) o godz. 16:30 w Suchedniowskim Kościele p/w Św. Andrzeja Apostoła. Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny..
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”.
  4. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                       błogosławieństwa  i  opieki Maryi.
  5. Msze św. kolędowe w intencji mieszkańców ulic będą o godz. 18:00 w dniach:

Poniedziałek     10.01.2022 r.    – za mieszkańców ulicy oś. Piłsudskiego bloki 2,3,4,5 i 7 oraz  Fabryczna bloki 1,8,10

 

          Wtorek             11.01.2022 r.    – za mieszkańców ulicy Dawidowicza bloki 8,10,12,14,16,18 i 20

 

          Środa                12.01.2022 r.    – za mieszkańców ulicy Bugaj bloki 2A,4,8,10,12,14,34 i 36

         

          Czwartek          13.01.2022 r.    – za mieszkańców ulicy Langiewicza, Słoneczna, Przechodnia, Graniczna i Jarzębinowa

 

          Piątek               08.01.2022 r.    – za mieszkańców ulicy Stokowiec, Szeroka

 

          Sobota              10.01.2022 r.    – za mieszkańców ulicy Szarych Szeregów domy prywatne i bloki 2,4,6, Traugutta, Staszica, Dawidowicza domy prywatne, Dworcowa, Źródłowa, , Wspólna, Bugaj domy prywatne, Niska, Cmentarna, Kościelna, Gajzlera

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *