poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 08.11.2020 rok

     XXXII   Niedziela Zwykła     –  Rok  „A”   – 08.11.2020 r.

  1. W środę 11 listopada 2020 roku przypada rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze św. będą o godz. 7:00, 10:00,  i o 18:00. O godzinie 10:00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji Ojczyzny. Zachęcamy do udziału przedstawicieli władz, Rzemiosła i innych środowisk.
  2. Na wypominki roczne przyjmujemy przez cały rok. Za tych zmarłych, którzy zostali poleceni w wypominkach rocznych będziemy się wspólnie modlić w każdą niedzielę przed sumą.
  3. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy  śp. + Helenę Szustak , ks. Jarosława Grabkę , + Marka Woźniaka , + Alicję Gzik . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian .
  4. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty i ofiarę 400 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom Osiedla Jasna 1, ulice miedzy Jasną a Poziomskiego ,Msza św. w intencji tych mieszkańców zostanie odprawiona 10.04.2021 roku o godz. 7:30, troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom Osiedla Jasna II, ulice miedzy Poziomskiego a Kościuszki.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”.
  6. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *