Ogłoszenia 08.08.2021 rok

XIX  Niedziela Zwykła – Rok „B” – 08.08.2021 rok

  1. Dziś po mszach są zbierane ofiary do puszki na KUL.
  2. Z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy w piątek po mszy św. o godz. 18:00 na nabożeństwo i procesję Fatimską.
  3. W przyszłą niedzielę, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Prawdę wiary o tym, że Maryja po ziemskim życiu z ciałem i duszą została wzięta do chwały niebieskiej i wywyższona przez Pana jako Królowa wszystkiego, ogłosił papież Pius XII w 1950 roku. Myśli i serca Polaków dziś podążają razem z pielgrzymami na Jasną Górę, gdzie od wieków z głęboką wiarą wspólnie zanosimy do Matki i Królowej Polski wszystkie nasze sprawy narodowe, sprawy naszych rodzin i osobiste. Dziękujemy za tyle dowodów Jej wielowiekowej opieki nad naszą Ojczyzną. W tę piękną uroczystość świecimy wiązanki ziół i kwiatów .
  1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Barbarę Karpińską, + Jana Włodarczyka . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.

 

  1. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 300 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom z ulicy Langiewicza, o przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z ulicy Stokowiec .
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „ Mały Gość Niedzielny” .
  3. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *