poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 08.03.2020 r.

II    Niedziela Wielkiego Postu   Rok „A”     –   08.03.2020 R.                

  1. Dziś taca remontowo – budowlana.
  2. Trwa Wielki Post – czas, w którym przez modlitwę, pokutę i jałmużnę próbujemy przemieniać swoje życie..
  3. Dzisiaj o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem, Msza św. o godz. 18:00 – bez kazania.
  4. Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek – dla dzieci o godz. 16:00 , dla starszych o godz. 17:00.
  5. Dziś po mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ .
  6. Dziś w całym Kościele w Polsce przeżywamy dzień solidarności z potrzebującymi i biednymi ludźmi terenów misyjnych. Zechciejmy wesprzeć misjonarzy i misyjne dzieło modlitwą i ofiara. Po mszach w. można złożyć do puszki ofiary na ten cel.
  7. Od 28 lutego w kinach można oglądać piękny film o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa. Film „Najświętsze Serce” rozpoczyna się historia objawień jakich dostąpiła św. Małgorzata Maria Alacoque i dwunastoma obietnicami jakie Pan Jezus tym którzy będą czcić Jego Serce. Kult Najświętszego Serca Pana Jezusa w Polsce ma piękną tradycję, szczególnie w rodzinach. Nasza Ojczyzna została też oddana Sercu Jezusowemu sto lat temu gdy bolszewicy stali u bram Warszawy.

Serdecznie zapraszamy by wybrać się do Kina w Suchedniowie. Film będzie wyświetlany w naszym Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” w dniach 10,  11,  12 marca tj. wtorek, środa, czwartek o godzinie 11:00 i 16:00 – dwa seanse w każdym z tych dni. Zapraszamy serdecznie indywidualnie lub w zorganizowanych grupach. Szczegóły można znaleźć na plakatach.

  1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Martę Markiewicz, + Sabinę Zarzycka , + Janinę Kuszewską, + Teresę Spółczyńską , + Krzysztofa Suwałę, + Franciszka Niemczyka. . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” a także dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”.
  3. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.