Ogłoszenia 07.11.2021 rok

XXXII   Niedziela Zwykła     –  Rok  „B”   – 07.11.2021 r.                                           

  1. W czwartek 11 listopada przypada 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze św. będą o godz. 7:00, 10:00 i 18:00. O godz. 10:00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji Ojczyzny. Zachęcamy do udziału przedstawicieli władz, Rzemiosła i innych środowisk.
  2. W przyszłą niedzielę po mszach zbiórka ofiar do puszek na dzieło Pomoc Kościołowi w Potrzebie – Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
  3. Na wypominki roczne przyjmujemy przez cały rok. Za tych zmarłych, którzy zostali poleceni w wypominkach rocznych będziemy się wspólnie modlić w każdą niedziele przed sumą .
  4. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Aleksandrę Wiśniewską, + Marię Gałczyńską ,. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznik „Misyjne Drogi”
  6. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                       błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *