Ogłoszenia 07.08.2022 rok

XIX Niedziela Zwykła – Rok „B” – 07.08.2022 r.

  1. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 420 zł na potrzeby kościoła mieszkańcom z ulicy Bugaj bloki 4, 8, 10, 12 i 14 ;   Msza św. w intencji tych mieszkańców zostanie odprawiona 22 lutego 2023 roku o godz. 7:00 . O  przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian -bloki przy ulicy Dawidowicza
  2. Z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy w Sobotę 13 sierpnia po mszy św. o godz. 18:00 na nabożeństwo różańcowe i procesję fatimską.
  3. W przyszłą niedzielę po mszach będą zbierane ofiary do puszki na KUL..
  4. Rycerze Kolumba zapraszają na Patriotyczne Śpiewanie pod hasłem „Pokój darem najcenniejszym” które odbędzie się 15 sierpnia – poniedziałek – na dziedzińcu Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej w Suchedniowie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Suchedniowa i okolic. Osoby, które zechcą wystąpić jako soliści proszeni są o kontakt z Rycerzami Kolumba lub w zakrystii naszego kościoła.
  5. W trym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Alinę Miernik, + Marię Szwajdo, + Elżbietę Synowiec. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian
  6. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”; oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *