Ogłoszenia 07.07.2019 r

XIV  Niedziela Zwykła   Rok    „C”   07.07.2019 R.

  1. Rozpoczęliśmy czas wakacyjnego odpoczynku. Podczas urlopów i podróży uczyńmy wszystko, aby nie zaniedbywać niedzielnej Eucharystii.
  2. W przyszłą niedzielę taca remontowo-budowlana.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie KŻR i zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  4. W czwartek w liturgii wspominamy św. Benedykta, opata, patrona Europy .
  5. 13 dzień miesiąca to wspomnienie Objawień Fatimskich. Matka Boża prosiła o modlitwę różańcową za zbawienie tych, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 17:30, o godz. 18:00 Msza Święta z kazaniem następnie procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  6. W dniu 6 sierpnia wyruszy kolejna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich, młodych i starszych, rodziny z dziećmi do pielgrzymowania na Jasną Górę. Zachęcamy, aby planując urlop wziąć pod uwagę i taką formę pobożności. Zapisy w zakrystii. Jeśli ktoś by miał możliwość aby by kierowcą samochodu bagażowego na pielgrzymce ( wystarczy prawo jazdy kategorii B ) to prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.
  7. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Tadeusza Markiewicza. Zmarłego polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  8. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 100 zł na kościół parafianom z ul. Żeromskiego nr parzyste o przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z ulic Kielecka i Topolowa.
  9. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” oraz „Misyjne Drogi”.
  10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.