Ogłoszenia 07.04.2019 r.

V  Niedziela W. Postu „C” –  07.04.2019 r.  

 1. W przyszłą niedzielę taca remontowo – budowlana.
 2. W przyszłą niedzielę po Maszach św. będą zbierane ofiary do puszki na kwiaty do Grobu Pana Jezusa i Ciemnicy.
 3. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa, czyli Niedziela Męki Pańskiej, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Poświęcenie palm odbędzie się na mszach św.
 4. Dziś po mszy św. o godz. 11:30 spotkanie KŻR z opiekunem i zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę po mszy św. 10:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
 5. Dziś o godz. 17:30 kolejne już Gorzkie Żale z kazaniem o Męce Pańskiej.
 6. 12 kwietnia w piątek Broda Krzyżowa ulicami miasta z relikwiami św. Jana Pawła II, rozpoczęcie o godz. 16:00. Zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Rycerzom Kolumba już teraz dziękuję za zorganizowanie tej Drogi Krzyżowej. Bóg zapłać.
 7. W piątek Kancelaria Parafialna nieczynna
 8. KSM prosimy o przygotowanie Grobu Bożego i Ciemnicy.
 9. Do chorych z posługą przed Wielkanocą udamy się w sobotę 13 kwietnia od godz. 12:00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii do czwartku włącznie.
 10. Ośrodek Zdrowia „Promyk” zaprasza na bezpłatne Komputerowe badanie wzroku w dniu 15 kwietnia w godz. 9:30 do 13:00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 11. Zapraszamy emerytów, rencistów, Rycerzy Kolumba w sobotę 13 kwietnia na godz. 8:00 do sprzątania placu przy kościelnego.

Dziękując za sprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Powstańców, Krótka i bloku przy ulicy Powstańców oraz ofiarę 540 zł – msza św. w ich intencji zostanie   odprawiona 30 września o godz. 7:30

 1. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Leokadię Gałczyńską. Zmarłą  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć  nowy numer:   „Gościa Niedzielnego” i  „Małego Gościa Niedzielnego”.
 3. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i opieki Maryi.