Ogłoszenia 06.11.2022 rok

XXXII Niedziela Zwykła – Rok „C” – 06.11.2022 r.

  1. W piątek 11 listopada 2022 roku przypada rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze św. będą o godz. 7;00; 10;00  i  18:00. O godz. 10:00 – będzie sprawowana Msza Święta w intencji Ojczyzny. Zachęcamy do udziału przedstawicieli władz, Rzemiosła i innych środowisk. Zapraszamy sztandary. W tym dniu nie ma postu .
  2. W przyszłą niedzielę po mszach zbiórka do puszek na dzieło Pomoc Kościołowi w Potrzebie – Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
  3. Na wypominki roczne przyjmujemy przez cały rok. Za zmarłych którzy zostali poleceni w wypominkach rocznych będziemy się wspólnie modlić w każdą niedzielę przed sumą. .
  1. Serdeczna prośba skierowana do grup parafialnych działających w naszej Parafii oraz emerytów, rencistów i wszystkich chętnych, aby w poniedziałek 7-go listopada przyszli na godz. 12:00 do sprzątania terenu wokół kościoła. Prosimy zabrać ze sobą sprzęt potrzebny do sprzątania. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. Marek zaprasza dzieci na Mszę św. 13 listopada o godz. 10:00 ( przyszła niedziela ), na której odbędzie się wręczenie nagród za frekwencję na różańcu. Przynosimy plansze lub zeszyty z naklejkami.
  2. Akcja Katolicka zaprasza 11 listopada po Mszy św. o godz. 10:00 na Różaniec za Żołnierzy Niezłomnych i Bohaterów Ziemi Suchedniowskiej walczących w obronie naszej Ojczyzny i o wolność jej po 1945 roku.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”
  4. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *