Ogłoszenia 05.05.2019 r.

3  NIEDZIELA WIELKANOCNA „C” 05.05.2019 R.

 1. Tak jak cały miesiąc, dzisiaj gromadzimy się o godz. 17:30 na nabożeństwie majowym. Zachęcamy dorosłych, młodzież i dzieci do modlitwy ku czci Najświętszej Maryi Panny ( także przy kapliczkach i przydrożnych krzyżach naszej parafii.
 2. W przyszłą niedzielę taca remontowo-budowlana.
 3. Przyszła niedziela zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Ze względu na tacę remontowo-budowlaną po mszach będą zbierane ofiary do puszki na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.
 4. Dziś po Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się spotkanie KŻR z ks. Opiekunem i zmiana tajemnic. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
 5. W środę 8 maja uroczystość św. Stanisława. Bp m Głównego Patrona Polski
 6. W przyszłą Niedziele 12 maja w naszej parafii przypada 4- – godzinne Nabożeństwo Eucharystyczne. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy świętej o godz. 11:30.

Porządek adoracji w tym dniu :

– od godz. 13:00 – 14:00 – ul Żeromskiego, Kielecka, Bodzentyńska, Berezów

– od godz. 14:00 – 15:00 – ul Warszawska, Zagórska, Leśna, Powstańców

– od godz. 15:00 – 16:00 – ul Kościuszki, Słowackiego, Poziomskiego, Mickiewicza, osiedle Jasna

– od godz. 16:00 – 17:00 – ul Stokowiec, Langiewicza, Bugaj, Dawidowicza, Osiedle przy dworcu PKP

Po nabożeństwie Majowym na zakończenie adoracji – procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę kościelną do chorągwi, baldachimu, różańca, oraz dzieci do sypania kwiatów. Prosimy również wszystkie grupy parafialne o włączenie się w tą adoracje.

 1. W następną niedziele, podczas Mszy św. 0 godz. 11:30, dzieci klas III przystąpią po raz pierwszy do Komunii Św. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodzin w sobotę od godz. 9:00
 2. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła mieszkańcom ul. Fabryczna i Spokojna, troskę o świątynie przed następną niedzielą powierzamy Rodzicom dzieci I Komunijnych.
 3. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Małgorzatę Miernik, +Zbigniewa Barańskiego, +Marka Działaka, +Romana Mularczyka, +Janinę Fąfara. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć  nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”   i „Mały Gość Niedzielny”
 5. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.