Ogłoszenia 04.12.2022 rok

II   NIEDZIELA  ADWENTU – Rok „A” – 04.12.2022 r.

 1. Przez cały Adwent Roraty w dni powszednie o godz. 6:30. Zróbmy postanowienie, aby przynajmniej raz w tygodniu wziąć udział we wspólnej modlitwie.
 2. W zakrystii są Wigilijne Świece „CARITAS” – cena 10 zł.
 3. Dziś przeżywamy II niedzielę Adwentu a także Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Z tej racji w całej Polsce przed kościołami zbierane są ofiary do puszek na ten cel.
 1. We czwartek 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP; msze św. o godz. 6:30,   10:00  i  o godz. 18:00  z kazaniami.
 1. W następną niedziele rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Szczegółowy program spotkań rekolekcyjnych znajdziemy w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej. Już dziś w osobistych modlitwach polecajmy dobremu Bogu osobę o. Rekolekcjonisty i prosimy o błogosławione owoce naszych przygotowań do Świat Bożego Narodzenia.
 2. Do chorych z posługą udamy się w piątek  23 grudnia od godz. 12:00, chorych prosimy zgłaszać w zakrystii..
 3. Tydzień temu zostały poświęcone opłatki wigilijne, które trafia na nasze świąteczne stoły. Przez cały Adwent opłatki nabywać można w zakrystii i w przedsionku kościoła. Ofiary złożone za opłatki będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać .
 1. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek o godz. 18:30.
 1. W przyszłą niedzielę – 11 grudnia o godz. 10:00 odbędzie się poświecenie medalików dla dzieci klas trzecich. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne z rodzicami.
 2. Zapraszamy na modlitwę w naszym Kościele na GODZINĘ ŁASKI w najbliższy czwartek – 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi w godzinie od 12:00 do  13:00 .
 3. W ramach comiesięcznej katechezy zapraszamy młodzież z klas VIII – kandydatów do sakramentu bierzmowania w najbliższą niedziele na Mszę świętą na godz. 18:00
 4. W ty tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Henryka Pomocnika . Zmarłego polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” w którym znajduje się kalendarz na 2023 rok i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” .
 6. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *