poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 03.09.2023 rok

XXII  Niedziela Zwykła – Rok „A” – 03.09.2023 rok

 1. W piątek – 8 września święto Narodzenia NMP, msze o godz. 7:00, 10:00,  18:00        ( na mszy o godz. 10:00 błogosławieństwo ziarna siewnego).
 2. Jutro rozpoczyna się Nowy Rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Jezus powiedział : „beze Mnie nic nie możecie uczynić”  ( J15,5), dlatego chcemy ten rok szkolny rozpocząć od uczestnictwa we Mszy św. która będzie sprawowana w poniedziałek o godz. 8:00 rano.  Zachęcamy do udziału w tej Eucharystii dzieci, młodzież,  rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji szkół.
 3. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca.
 1. W przyszłą niedziele, 10 września na Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy dzieci z klas 1-ch naszych szkół na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

 

 1. 10 września – zapraszamy dzieci i rodziców klas 3 naszych szkół na Mszę św. o godz. 10:00 . Po mszy spotkanie organizacyjne w sprawie I Komunii Św..  Obecność obowiązkowa
 2. Serdecznie zapraszamy naszych Parafian, szczególnie całe rodziny i Gości na rajd rowerowy 16 września organizowany przez naszą Parafię, Klub Sportowy Orlicz 1924 i Nadleśnictwo Suchedniów. Trasa:  Kościół – Leśniczówka Opal – ( tam konkursy i poczęstunek ) i powrót do Kościoła.  Start o godz. 10:00.  Długość trasy około 10 km.
 3. Akcja Katolicka zaprasza do udziału w wycieczce do Sandomierza i Opatowa. Wyjazd 9 września – sobota. Przewodnik, obiad. Koszt 150 zł.  Zapisy u Pani Anny Gałczyńskiej i u ks. Marka.
 4. Dom Kultury „Kuźnica” zaprasza mieszkańców Suchedniowa na projekcję filmu: „Niebo nie może czekać” – w dniach 10 i 11 września.  Film opowiada historię błogosławionego Carla Acutisa .
 5. Dziękujemy parafianom z ulicy Stokowiec i Szeroka za sprzątanie kościoła, kwiaty .  Troskę o świątynię przed liturgia następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ulicy Leśnej .
 6. W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Zbigniewa Gałczyńskiego, + Jerzego Grabosz, + Małgorzatę Malczyk. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian .
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „ Mały Gość Niedzielny”.
 8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *