sobota, 30 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 03.04.2022 rok

V   NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – Rok „C” – 03.04.2022 r.  

 1. Dziś po mszach SA zbierane ofiary do puszki na Caritas.
 2. W przyszłą niedziele po mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na kwiaty do Grobu Pana Jezusa i Ciemnicy .
 3. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa , czyli Niedziela Męki Pańskiej, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Poświęcenie palm odbędzie się na mszach św. . O godz. 11:30 na sumie procesja dookoła kościoła.
 4. Dziś o godz. 17:30 kolejne już Gorzkie Żale z kazaniem o Męce Pańskiej.
 5. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca.
 6. Rycerze Kolumba 8 kwietnia organizują Drogę Krzyżową, która przejdzie ulicami Kościelną i Gajzlera. Rozpoczęcie o godz. 16:00. Zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Rycerzom Kolumba już teraz dziękuję za zorganizowanie Drogi Krzyżowej. Bóg zapłać.
 7. Tak jak co roku zapraszamy Rycerzy Kolumba, emerytów i rencistów na sobotę 9 kwietnia na godz. 8:00 do sprzątania placu wokół kościoła.
 8. Do chorych z posługą przed Wielkanocą udamy się w Wielki Czwartek 14 kwietnia od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii do Wielkiej Środy 13 kwietnia włącznie.
 9. Parafialny Zespół Caritas i Rycerze Kolumba zachęcają do pomocy nowym mieszkańcom Suchedniowa przed okresem świat Wielkiej Nocy. Przy ołtarzu znajduje się drzewko udekorowane jajeczkami z informacją o potrzebach uchodźców. Większe jajeczko oznacza większą ilość potrzeb, mniejsze jajko to mniejsze potrzeby. Zapraszamy osoby chętne do niesienia pomocy. Dary można składać do kosza znajdującego się w Kaplicy włoskiej do 10 kwietnia, prosimy o dołączanie do paczki pobranego jajka, dary zostaną dostarczone do miejsc przebywania uchodźców na terenie naszej parafii.
 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Zofię Pawlik, + Jerzego Dobaj, + Halinę Jaworską, + Krystynę Odelską, + Andrzeja Szymczyka.,. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
 12. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *