Ogłoszenia 02.06.2019 r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO   02.06.2019 R.

  1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane będą w niedzielę o godz. 17:30 a w dni robocze po mszy św. o godz. 18:00 Dziś Dzień Dziękczynienia, po mszach są zbierane ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  2. W przyszłą niedzielę taca remontowo – budowlana.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie KŻR z Opiekunem i zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek. Spowiedź w piątek od godz. 17:30. Do chorych z posługa udamy się około godz. 14:00.
  5. Ośrodek Zdrowia Promyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku w dniu 13 czerwca w godz. 14 – 18. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 405 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom ulicy Warszawska nr nieparzyste, Jodłowa i Kopalniana , troskę o Świątynię przed następną niedziela powierzamy mieszkańcom ulicy Warszawska numery parzyste, Harcerskiej, Młynarskiej i Partyzantów.
  7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Wiesławę Krogulec, +Kazimierę Krzak, +Marka Gniezddzińskiego . Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć  nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”   i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  9. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.