niedziela, 1 października, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 02.05.2021 rok

V   Niedziela Wielkanocna – Rok „B” –  02.05.2021 rok

  1. Trwa miesiąc poświęcony Najświętszej Maryi Pannie . W tym okresie gromadzić się będziemy codziennie, w naszej świątyni, na nabożeństwie połączonym ze śpiewaniem Litanii ku czci Matki Bożej o godz. 17:30. Starajmy się także zachować zwyczaj śpiewania Litanii i pieśni maryjnych przy przydrożnych krzyżach, figurach i kapliczkach. Przy tej okazji zadbajmy o odnowienie tych miejsc i świeże kwiaty.
  2. W związku z przypadającą 230 Rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-go Maja połączona z obchodami Święta Rzemiosła w Suchedniowie – Spółdzielnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Suchedniowie zaprasza mieszkańców, młodzież, Rzemieślników i Przedsiębiorców Suchedniowa do wzięcia udziału i wspólnej modlitwy na Uroczystej Mszy Świętej, która zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny i Rzemiosła w Suchedniowie dnia 3-go Maja. Uroczystość rozpoczyna się składaniem kwiatów w miejscach pamięci narodowej o godz. 9:50 i mszą św. o godz. 10:00 w tutejszym kościele..
  3. Jutro 3 Maja msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7:00, 8:30,   10:00,   11:30,  18:00.
  4. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca . Spowiedź w piątek od godz. 17:00. Do chorych udamy się od godz. 9:00.
  5. We wtorek św. Floriana Patrona Strażaków; polecajmy w modlitwie Strażaków i ich rodziny.
  6. 8 maja w sobotę przypada uroczystość św. Stanisława błogosławionego męczennika, Głównego Patrona Polski
  7. Mieszkańcom  za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 250 zł. na potrzeby kościoła – mieszkańcom ulicy Warszawska numery nieparzyste i ulice Jodłowa, Kopalniana  – troskę o świątynię przed następną niedziela powierzamy parafianom z ulicy  Warszawskiej  numery parzyste oraz ulice Harcerska, Młynarska i Partyzantów
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Barbarę Andre.  Duszę zmarłej polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”.
  10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *