Ogłoszenia 01.09.02019 rok

XXII    Niedziela Zwykła   Rok    „C”   01.09.2019 R.

 1. W przyszłą niedzielę taca remontowo – budowlana.
 2. W przyszłą niedziele 8 września święto Narodzenia NMP, na mszy o godz. 11:30 błogosławieństwo ziarna siewnego .
 3. Jutro, rozpoczyna się Nowy Rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Jezus powiedział: „… beze Mnie nic nie możecie uczynić” (J15,5), dlatego chcemy ten rok szkolny rozpocząć od uczestnictwa we Mszy świętej która będzie sprawowana w poniedziałek o godz. 8:00 rano. Zachęcamy do udziału w tej Eucharystii dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji szkół.
 4. W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy o odbywających się spotkaniach dla dzieci i młodzieży przy naszej parafii. I tak : ministranci starsi spotykają się w każdą sobotę o godz. 9:00 a młodsi o godz. 10:00. Bardzo serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież do włączania się w prace grup duszpasterskich. Chłopców chętnych do służby przy ołtarzu jako ministranci zwłaszcza z klas IV prosimy o kontakt z ks. Łukaszem. Zwracamy się z prośba do Rodziców o zainteresowanie i zachęcenie swoich dzieci do zaszczytnej służby przy ołtarzu.
 5. Spotkanie KSM w piątek po mszy św. o godz. 18:00. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza uczniów gimnazjum i szkół średnich na spotkania które odbywać się będą w każdy o godz. 18:30.
 6. Spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w przyszłą niedzielę 8 września po mszy św. o godz. 8:30.
 7. Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę na Święty Krzyż. Tradycyjnie wyruszy ona sprzed poczty w Suchedniowie 8 września o godz. 2:00 w nocy. Prosimy o PESEL do ubezpieczenia. Powrót autokarem, koszt 10
 8. Parafialny Klub Seniora i Rada Rycerzy Kolumba serdecznie zapraszają na PIKNIK RODZINNY w dniu 8 września , który rozpocznie się o godz. 15 na terenie Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej przy kościele. Zapewniamy wiele atrakcji i dobrą zabawę. Szczegółowy program pikniku na plakatach.
 9. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek do chorych udamy się od godz. . …… W czwartek na Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 modlimy się za powołanych do kapłaństwa i do zakonu, za tych którzy przygotowują się do święceń i ślubów zakonnych, a także w intencji młodzieży o właściwe rozeznanie powołania.
 10. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy Straż Honorową NSPJ, natomiast dziś po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie KŻR z opiekunem i zmiana tajemnic.
 11. Dziękując za troskę o świątynię, posprzątanie, kwiaty i ofiarę na potrzeby kościoła parafianom z ulicy Langiewicza część II i ulice Przechodnia i Graniczna, o przygotowanie kościoła na następną niedziele prosimy parafian z ulicy Stokowiec numery nieparzyste..

12  W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Czesławę Glijer, +Sławomira Pisarka, +Stanisława Chmielnickiego, + Łukasza   Adamczyka,  Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.

13  W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznik „Mały Gość Niedzielny”

 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.