sobota, 30 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 01.05.2022 rok

III Niedziela Wielkanocna – Rok „C”   – 01.05.2022 r. 

  1. Dziś 1 Maja rozpoczyna się miesiąc poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. W tym okresie Gromadzić się będziemy codziennie w naszej świątyni na nabożeństwie połączonym ze śpiewaniem Litanii ku czci Matki Bożej o godz. 17:30. Na rozpoczęcie nabożeństw będzie miała miejsce procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę kościelną. Starajmy się także zachować zwyczaj śpiewania Litanii i pieśni maryjnych przy przydrożnych krzyżach, figurkach i kapliczkach. Przy tej okazji zadbajmy o odnowienie tych miejsc i świeże kwiaty.
  2. W związku z 231 rocznicą Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja Organizatorzy: Spółdzielni Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Suchedniowie serdecznie Władze Samorządowe, Radnych, Poczty Sztandarowe, Rycerzy Kolumba, Strzelców, mieszkańców i młodzież Suchedniowa do wzięcia udziału i wspólnej modlitwy na Uroczystą Mszę Świętą, która zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny i Rzemiosła w Suchedniowie we wtorek 3 maja 2022 roku o godz. 10:00 w tutejszym kościele Parafialnym pod wezwaniem św. Andrzeja Apostoła .
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek , I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:30. Do chorych udamy się od godz. ,,,,,,,.
  4. Przyszła niedziela zwana Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Po mszach będą zbierane ofiary do puszki na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.
  5. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 210 zł na potrzeby kościoła mieszkańcom ulic: Powstańców, blok przy ulicy Powstańców i ulica Krótka – msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 22.01.2023 roku o godz. 8;30. Troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy rodzicom dzieci I-szo komunijnych. .
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”.
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                       błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *