Ogłoszenia 30.06.2019 rok

XIII  Niedziela Zwykła   Rok    „C”   30.06.2019 R.

  1. W związku z wyjazdami na wakacje i urlopy w przyszłą niedzielę pomstach św. będą poświęcone pojazdy. Każdy otrzyma obrazek lub naklejkę św. Krzysztofa z modlitwą kierowcy. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na misje św. Proszę by każdy stał przy swoim pojeździe.
  2. Zapraszamy dziś na ostatnie w tym roku nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją eucharystyczną na godz. 17:30.
  3. W tym tygodniu przypadają I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek po południu od godz. 17:00. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9:00.
  4. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie KŻR. Serdecznie zapraszamy .
  5. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 50,- zł na potrzeby kościoła mieszkańcom ulicy Żeromskiego numery nieparzyste troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy mieszkańcom ulicy Żeromskiego numery parzyste. Msza Św. za mieszkańców ulicy Żeromskiego zamówiona w Kaplicy Sióstr  15 września 2019 roku o godz. 17:15.
  6. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Mariana Łakomca. Zmarłego polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć  nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”   i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.
  9. „Pro misjo” oraz Papieski Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w potrzebie , zwracają się z prośbą o ogłoszenie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – ulotki znajdują się na stoliku przy wejściu do kościoła. Sprzęt można składać do 26 lipca włącznie na placu przy Świetlicy Środowiskowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *