Ogłoszenia 28.06.2020 rok

XIII   Niedziela Zwykła     –  Rok  „A”   – 28.06.2020 r.

1. Jutro Poniedziałek 29.06.2020 r. – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00, 10:00,  18:00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej ( Świętopietrze )  .
  2. Kończy się miesiąc czerwiec, we wtorek na godz. 18:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Rozpoczęliśmy czas wakacyjnego odpoczynku. Podczas urlopów i podróży uczymy wszystko, aby nie zaniedbać niedzielnej Eucharystii.

4 .   W tym tygodniu przypada I Czartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy Piątek po południu od godz. 17:00. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9:00.

1. Za tydzień niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się spotkanie KŻR.
  2. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty i ofiarę na potrzeby kościoła parafianom bloków 2,3,4,5 i 7 z Os.  Piłsudskiego oraz ulic Fabryczna i Spokojna – troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom z ulicy Warszawskiej numery parzyste i8 nieparzyste  oraz ulice Jodłowa, Kopalniana, Harcerska, Młynarska i Partyzantów .
  3. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Eugeniusza Sitarskiego, + Zdzisława Utczyk . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” .
  5. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.