Ogłoszenia 26.06.2022 rok

XIII Niedziela Zwykła – Rok „C” – 26.06.2022 r.

1. We środę 29.06.2022 roku Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00, 10:00,  18:00. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej ( Świętopietrze )
  2. Kończy się miesiąc czerwic, w czwartek na godz. 18:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją eucharystyczną.
  3. Rozpoczęliśmy czas wakacyjnego odpoczynku. Podczas urlopów i podróży uczyńmy wszystko, aby nie zaniedbywać niedzielnej eucharystii.
  4. W tym tygodniu przypadają I Piątek i  I Sobota miesiąca. Spowiedź w Pierwszy Piątek po południu od godz. 17:30. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9:00.
  5. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 300 zł mieszkańcom ulicy Ogrodowa i Pasternik, msza św. w intencji tych mieszkańców zostanie odprawiona 2 lutego 2023 roku o godz. 18:00. O przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z ulicy Żeromskiego.
  6. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”; specjalny numer Gościa Niedzielnego o cudzie Eucharystii w cenie 12 zł oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.