Ogłoszenia 18.04.2021 rok

              III   Niedziela Wielkanocna – Rok „B” –  18.04.2021 rok

  1. Przyszła niedziela zwana Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Po Maszach będą zbierane ofiary do puszki na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.
  2.   23 kwietnia – piątek przypada liturgiczna uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. Msza św. w intencji Solenizanta ks. Wojciecha zostanie odprawiona o godz. 18:00
  3. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia święto św. Marka Ewangelisty. Msza św. w intencji Solenizanta ks. Proboszcza zostanie odprawiona o godz. 18:00
  4. W kościele na mszach świętych i na placu kościelnym zakładamy maseczki i zachowujemy odległości
  5. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 500 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom z bloków nr 2, 3, 4, 5 i 7 na osiedlu Piłsudskiego  – / msza św. w intencji wszystkich mieszkańców tych bloków będzie odprawiona 26 września o godz. 18:00 / . Troskę o świątynię przed następną niedziela powierzamy parafianom z ulic Fabryczna i Spokojna
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Zofię Gradowską, + Jerzego Niemczyka, + Jadwigę Miernik , + Kazimierza Zasowskiego, + Leokadię Gryz . Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć numer dwu tygodnika „Gość Niedzielny”.
  8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *