Ogłoszenia 15.08.2021 rok

XX  Niedziela Zwykła – Rok „B” – 15.08.2021 rok

1. Dziś uroczystość Wniebowzięcia NMP. Święcimy wiązanki ziół i kwiatów.
  2. Pielgrzymki zatrzymujące się w Suchedniowie, składają serdeczne podziękowanie parafianom i wszystkim ludziom dobrej woli za życzliwe i serdeczne przyjęcie.
  3. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom za składane ofiary kolędowe na ogrodzenie nowej części cmentarza . Ogrodzenie zostało w pełni wykonane o odebrane.
  1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Irenę Sadza, + Janinę Szybowską . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.

1. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 300 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom z ulic: Stokowiec i Szeroka. Msza Św. w intencji mieszkańców ulic Stokowiec i Szeroka zostanie odprawiona 29.05.2022roku o godz. 11:30. Troskę o świątynię  przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ulicy Leśna.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” .
  3. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.