Ogłoszenia 15.03.2020 r.

III    Niedziela Wielkiego Postu   Rok „A”     –   15.03.2020 R.

1. Na tacę remontowo – budowlaną złożona 4033 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Trwa Wielki Post – czas, w którym przez modlitwę, pokutę i jałmużnę próbujemy przemieniać swoje życie.
  3. Dzisiaj o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, Msza św. o godz. 18:00 – bez kazania.
  4. Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek – dla dzieci o godz. 16:00 , dla starszych o godz. 17:00.
  5. W następną niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej, rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Polecajmy w modlitwie Ojca Rekolekcjonistę i nas samych, prosząc o obfite owoce czasu rekolekcji .
  6. Program rekolekcji znajdziemy w gablocie. Z uwagi na ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego – rekolekcje mogą być odwołane.
  7. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Andrzeja Kopcia, + Danutę Wardzichowską , + Alfredę Wątor . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” a także dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”.
  9. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.