Ogłoszenia 10.07.2022 rok

XV Niedziela Zwykła – Rok „C” – 10.07.2022 r.

  1. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 320 zł na kościół parafianom z ulicy Kielecka i Topolowa. Msza św. u Sióstr – 11.08.2022r o godz. 17:15. O  przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z ulicy Zagórska.
  2. W sobotę 6 sierpnia , około godz. 18:00 do naszej parafii przybędą pielgrzymi ze Starachowic zdążający na Jasną Górę i zatrzymują się na nocleg. O godz. 20:30 Apel Jasnogórski. Natomiast w poniedziałek 8 sierpnia około godz. 17:00 do naszej parafii przybędzie pielgrzymka z Podlasia.
  3. Grupa Pielgrzymkowa serdecznie zaprasza na tegoroczną pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 7 do 13 sierpnia. Podobnie jak w zeszłym roku noclegi będą na przygotowanych polach namiotowych. Dodatkowe informacje znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem. Gorąco zachęcamy.
  4. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Dariusza Michałkiewicza, + Zofię Zegar. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.

 

  1. W niedzielę 17 lipca po mszach świętych Parafialny Zespół Caritas i Akcja Katolicka przeprowadzą zbiórkę do puszek dla Pana Marka Zięby. Pochodzący z Suchedniowa Pan Marek Zięba zmaga się z ciężką chorobą. Jedyną nadzieją na uratowanie jego życia jest niedostępna w Polsce immunologiczna terapia komórkowa, którą oferuje klinika w Kolonii. Niestety koszty leczenia w Kolonii przekraczają możliwości finansowe rodziny. Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki za co z góry serdecznie dziękujemy.

 

 

  1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”; oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  2. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                       błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *