Ogłoszenia 08.09.2019 rok

XXIII    Niedziela Zwykła   Rok    „C”   08.09.2019 R.

1. Dziś uroczystość Narodzenia NMP. Na mszy św. o godz. 11:30 – błogosławieństwo ziarna siewnego.
  2. Dziś taca remontowo – budowlana .
  3. Dziś o godz. 2:00 wyruszyła pielgrzymka z naszej parafii na Święty Krzyż.
  4. W piątek, w 13 dzień miesiąca, tradycyjnie po Mszy św. o godz. 18:00 procesja fatimska.
  5. 6 października tj. w pierwszą niedzielę miesiąca tradycyjnie organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Częstochowy. Chętni mogą już zapisywać się w zakrystii. Przy zapisywaniu proszę podać PESEL. Koszt 40 zł.
  6. Dziś po mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  7. 17 września w godzinach 11 do 18 w Ośrodku Zdrowia :PROMYK” odbędzie się bezpłatne badanie wzroku. Szczegóły w gablocie.
  8. Dziękując za troskę o świątynię, posprzątanie, kwiaty i ofiarę na potrzeby kościoła mieszkańcom z ulicy Stokowiec numery nieparzyste, troskę świątynię przed następną niedziele powierzamy parafianom z ulicy Stokowiec numery parzyste i ulica Szeroka..

12  W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Alojzego Malczyka, +Stanisławę Pajek,   Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich  parafian.

13  W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”

1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.