Ogłoszenia 07.02.2021 rok

           V  NIEDZIELA  ZWYKŁA     – Rok „B” – 07.02.2021 r.

  1. Dobiegła końca w naszej wspólnocie wizyta duszpasterska. Przez miesiąc były odprawiane msze za parafian, modląc się o wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo w rodzinach. Pragniemy podziękować za składane ofiary. Na ogrodzenie naszej części cmentarza zostało złożone 73.120 zł. Bóg zapłać. Do tej pory ofiary złożyło 55% rodzin naszej parafii. Ofiary nadal można składać w zakrystii.
  2. Dziękujemy Panu Janowi za rozebranie choinek i szopki. Bóg zapłać.

3. W czwartek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorych, który ma uwrażliwić nasze serca na cierpienie i ból . Pamiętajmy  tego dnia w modlitwach o wszystkich ludziach chorych i cierpiących.

 

4. W związku z ogłoszeniem przez Papieża Franciszka roku 2021 ROKIEM RODZINY – APOSTOLAT  JEZUSA  I  MARYJI – tworzy Róże Różańcowe w intencji rodzin. Zachęcamy wszystkich do pojęcia modlitwy różańcowej 1 dziesiątek różańca za rodziny, tak bardzo atakowane i zagrożone. Osoby chcące podjąć modlitwę proszę o kontakt telefon nr 518 613 832.

Z Jezusem i Maryją. Janina.

5.W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Stefana Miernika, + Waldemara Pałgana  , + Aleksandrę Żmijewską, + Alfredę Banaczkowską, + Karolinę Kowalczyk . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” .
  2. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *