Intencje Mszalne od 5.11.2018 do 11.11.2018 r

05.11.2018   Poniedziałek    

7:00   +Mariana Fitasa w 4 rocznicę śmierci. Mariannę Fitas i zmarłych z rodziny Fitasów i Chojnackich

7:00   +Mariannę, Henryka Magdziarz – gregorianka

7:00   +Stefana Pawlukiewicza – od wychowawczyni, koleżanek i kolegów z klasy Oli

7:30   +Zofię Obara – od znajomych z Belna

7:30   +Izydora Galas – od członków Koła Łowieckiego nr 1 w Suchedniowie

18:00 +Krystynę Bardziej

18:00 +Zofię, Wiesławę, Matla – od Krystyny i Wojciecha Gałczyńskich

06.11.2018   Wtorek     

7:00   +Mariannę, Henryka Magdziarz – gregorianka

7:00   +Zofię Obara – od syna Włodzimierza  z rodziną

7:30   +Stefana Pawlukiewicza – od Klubu Orlicz sekcja badbintona

7:30   +Izydora Galas – od Rycerzy Kolumba

18:00 +Jadwigę, Stefana Pająk

18:00 +Gabrielę Stępień – od mieszkańców bloku nr 14 przy ul Dawidowicza

07.11.2018   Środa

7:00   +Mariannę, Henryka Magdziarz – gregorianka

7:00   +Stefana Pawlukiewicza – od Zarządu Klubu Sportowego „Orlicz”

7:30   +Zofię Obara – od Heleny i Mieczysława Wołek

7:30   +Stefana Pawlukiewicza – od  rodziny Wzorków

18:00    W 40 rocznicę urodzin Jarosława Majchrzyka o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

18:00 +Mariannę, Andrzeja, Mieczysława, Waldemara Glijer

08.11.2018   Czwartek    

7:00   +Mariannę, Henryka Magdziarz – gregorianka

7:00   +Iwonę Łyżwa – od Krystyny i Stefana Materków z rodziną

7:30   +Stefana Pawlukiewicza – od sąsiadów z klatki bloku nr 12

7:30   +Izydora Galas – od Rycerzy Kolumba z Ludzmierza

18:00 +Henryka Warchołowskiego – od Iwony, Mariusza Łukomskich i Anny Wisowatej

18:00 +Kazimierza Piastę – od rodziny Barańskich

09.11.2018   Piątek      

7:00   +Zofię Obara – od chrześniaka Andrzeja z rodziną

7:00   +Stefana Pawlukiewicza – od Klubu „Orlicz” sekcja badbintona

7:30   +Mariannę, Henryka Magdziarz – gregorianka

7:30   +Izydora Galas – od Marka Miazgi z rodziną

18:00 +Jerzego Fabijańskiego i zmarłych z rodziny Fabijańskich

18:00 +Rycerzy Kolumba

10.11.2018   Sobota     

7:00   +Mieczysława Pańczyka – od córki Haliny

7:00   +Mariannę, Henryka Magdziarz – gregorianka

7:30   +Antoninę, Serwacego Gruba

7:30   +Mariannę Połeć – od Krawczyków, Wojciechowskich, Cieplaków

18:00 +Józefa Chrząszcza

18:00 +Michała, Elżbietę Lar, zmarłych z rodziny Lar i Szykowskich

11.11.2018   Niedziela   XXXII  Niedziela Zwykła   100 rocznica Odzyskania Niepodległości

7:00   +Wiesławę Miernik w 6 rocznicę śmierci

7:00   +Mariannę, Henryka Magdziarz – gregorianka

8:30   +Jerzego Pedryca. Romana i Zofię Piwowarczyk

8:30   +Piotra Niedzielę w 7 rocznicę śmierci

10:00 + Zmarłych z rodziny Flasińskich i Sobierajskich

10:00 +Sylwestra, Reginę Wikło

11:30    W intencji Ojczyzny w 100-ną Rocznicę Odzyskania Niepodległości – od Rycerzy Kolumba

11:30   O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Hani w 9 rocznicę urodzin i Ani w 21 rocznicę urodzin

11:30 +Henryka Kłys w 13 rocznicę śmierci

18:00    W 18 rocznicę urodzin Damiana Kuszewskiego o Boże błogosław i potrzebne łaski Ducha Świętego na dalsze lata jego życia i nauki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *