Intencje mszalne od 11.03.2019 do 17.03.2019 r.

Intencje Mszalne od 11.03.2019  do  17.03.2019 r.

11.03.2019     Poniedziałek  

7:00   + ks. Inf. Józefa Wójcika – gregorianka

7:00   +Waldemara Kowalika – od pracowników SP nr 1 w Suchedniowie

7:30   +Wandę, Edwarda  Materek . Stefanię, Genowefę , Antoniego Materek

7:30   + Stefana Klim – gregorianka

18:00 +Barbarę Cholewa – od rodziców i rodzeństwa

18:00 +Marię i Bronisława Włodarczyk

12.03.2019     Wtorek   

7:00   +ks. Inf. Józefa Wójcika – gregorianka

7:00   +Barbarę cholewa – od sąsiadów z ul Placowej i Józefów

7:30   + Stefana Klim – gregorianka

7:30   + Waldemara Kowalika – od Kazimiery i Bogusława Ćwik z rodziną

18:00 +   O boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mieszkańców ul Szarych Szeregów, Traugutta, Staszica, Dworcowa, Źródłowa, Dawidowicza domy prywatne

18:00 +Irenę Piwko w 10 rocznice śmierci, Antoniego, Stanisławę, Władysława, Rafała, zmarłych z rodziny Piwko, Genowefę Tobiszewską

13.03.2019     Środa

7:00   +ks. Inf. Józefa Wójcika – gregorianka

7:00   +Władysława Redlicę – od Sabiny Gałczyńskiej z rodziną

7:30   +Mariannę Salwa w 17 rocznicę śmierci – od syna z rodziną

7:30   + Stefana Klim – gregorianka

10:00 +Krystyną Michta

18:00 +Kazimierza Wzorek

14.03.2019     Czwartek  

7:00   +ks. Inf. Józefa Wójcika – gregorianka

7:00   +Władysława Redlicę – od mieszkańców ul Poziomskiego

7:30   +Stefana Klim – gregorianka

7:30   +Mariannę  Kotarba w 1 rocznicę śmierci

18:00 +Celinę, Edwarda, Marka Rek

18:00 +Mieczysława Zięba w 16 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Ziębów i Dulębów

15.03.2019     Piątek    

7:00   +Mariana Kowalskiego w 10 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Kowalskich

7:00   + – od wnuczki Pauliny

7:30   + ks. Inf. Józefa Wójcika – gregorianka

7:30   + Stefana Klim – gregorianka

18:00 +Annę, Konstantego Gartkiewiczów

18:00 +Renatę Rożek w 20 rocznicę śmierci

16.03.2019     Sobota   

7:00   +ks. Inf. Józefa Wójcika – gregorianka

7:00   +Jana Żońcę – od siostry Wiesławy z rodziną

7:30   +Jadwigę Salwa – od syna z rodziną

7:30   +Stefana Klim – gregorianka

18:00 +Zuzannę, Lucjana Działaków

18:00  +Za zmarłych rodziców Lidię i Dariusza Wikło

17.03.2019     Niedziela –  II  Niedziela Wielkiego Postu

7:00   + ks. Inf. Józefa Wójcika – gregorianka

7:00   +Stefana Klim – gregorianka

8:30   + Ryszarda, Eugeniusza, Justynę Miernik, Jana Sutowicza

8:30   +W 26 rocznicę śmierci Stanisława Adach i Henryka

10:00 +Stefana, Genowefę Sikora

10:00 +Krystynę, Mieczysława Niemiec

11:30 +Mikołaja, Irenę, Brożyna. Marię Borowiec

11:30  +Alfredę Babiarz w 3 rocznice śmierci

18:00 +Józefa, Mariannę Glijer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *