Intencje mszalne od 04.02.2019 do 10.02.2019 r.

Intencje Mszalne od 04.02.2019  do 10.02.2019 r.

04.02.2019      Poniedziałek

7:00   +Władysława Kutwina – od KŻR z Berezowa

7:00   +Stanisława , Agatę Miernik

7:30   +Ryszarda Rynkowskiego – od cioci Marysi z rodziną

7:30   +Danutę Radomską – od Dyrekcji, pracowników, dzieci i rodziców SSP nr 1

18:00 +Tadeusza Dawidowicza – od rodziny Zepów

18:00 +Marię Kurpińska – od Teresy Bąkowej z rodziną

 

05.02.2019     Wtorek   

7:00   +Leokadię Skrzyńską – od sąsiadów z klatki bloku nr 20

7:00   +Tadeusza Strasza – od rodziny z Sosnowca

7:30   +Marię Kurpińską – od mieszkańców ul Placowej i Józefów

7:30   +Agnieszkę Pietrzyk – od syna Mateusza i brata Artura i wuja Romualda

18:00 +Agatę, Stanisława Miernik

18:00 +W intencji mieszkańców ulic Józefów, Placowej, Sportowej, Choroszewskiego

 

06.02.2019     Środa

7:00   + Bronisławę, Feliksa, Henrykę Gałczyńskiego

7:00   +Jana Żońcę – od siostry Alicji i Jadwigi

7:30   +Władysława Kutwina – od mieszkańców ul Berezów

7:30   +Agnieszkę Pietrzyk – od wuja Janusza z Robertem i Iloną z rodzinami

18:00 +Józefa Kuszewskiego w 16 rocznicę śmierci

18:00 +Marię Kurpińską – od mieszkańców ul Placowej i Józefów

 

07.02.2019     Czwartek  I Czwartek miesiąca

7:00   +Leokadię Skrzyńską – od Elżbiety, Edwarda z rodziną z Kielc

7:00   +Antoniego, Zofię, Alicję, Weronikę i Tomasza Kita

7:30   +Annę Samborską – od pracowników Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Suchedniowie

7:30   +Jana Żońcę – od sióstr Alicji i Jadwigi

18:00 +Marię Kurpińską – od mieszkańców ul Placowej i Józefów

18:00    O powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i o błogosławieństwo Boże dla kapłanów pochodzących i pracujących w parafii.

 

08.02.2019     Piątek      

7:00   +Władysława Kutwina – od teściowej

7:00   +Tadeusza Strasza –  od rodziny z Sosnowca

7:30   +Krystynę Żmijewską w 3 rocznicę śmierci i Jana Żmijewskiego

7:30   +Jana Żońca – od brata Mieczysława z żoną

18:00 +Tadeusza Dawidowicza – od rodziny Zepów

18:00  +Władysława Kutwina – od rodziny Pytoniów i Pawlików

 

09.02.2019    Sobota    

7:00   +Leokadię Skrzyńską – od rodziny Marciszów z Belna

7:00   +Wacława Świtek

7:30   +Władysława Kutwina – od mieszkańców ul  Berezów

7:30      W 1 rocznicę urodzin Oliwiera i w 6 rocznicę urodzin Błażeja Serek

18:00 +Zdzisława Pomocnika

18:00 +Annę Samborską – od rodzin Bieńkowskich i Pruszkowskich

 

10.02.2019     Niedziela     V Niedziela Zwykła

7:00   +Ryszarda Rynkowskiego – od rodziny Biskupów

8:30   +Macieja Mareckiego w 25 rocznicę śmierci i Stefana Mareckiego

8:30   +Stanisława Sochackiego w 13 rocznicę śmierci . Józefę i Agnieszkę Rogala

10:00 +Marię Kurpińską – od mieszkańców ul Placowej i Józefów

10:00 +Reginę, Mariana, Andrzeja, Artura Pietrasiewiczów i zmarłych z rodziny Włodarczyków

11:30  +Annę Samborską – od rodziny Kaniów

11:30 +Danutę radomską – od Magdy i Wojciecha Radomskich z rodzina

18:00 +Władysława Kutwina – od mieszkańców z ulicy Berezów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *