Intencje 13.01.2020 do 19.01.2020

Intencje  Mszalne  od   13.01.2020 do 19.01.2020 r.

13.01.2020    Poniedziałek   

7:00   +  Alinę Arent – od Moniki i Grzegorza z rodziną

7:00   +  Alicję Piasta – od mieszkańców ulicy Berezów

7:30   + Łukasza Samson – od mieszkańców ulicy Berezów

7:30   + Zbigniewa Pająka – od mieszkańców ulicy Placowej i Józefów

18:00  + Halinę Skowerską – od Tadeusza

14.01.2020    Wtorek    

7:00   + Alinę Arent – od Anny i Mariusza

7:00  + Marię Bury – od sąsiadów z bloku nr 6 przy ulicy Dawidowicza

7:30  +  Łukasza Samson – od mieszkańców ulicy Berezów

7:30   + Zbigniewa Pająka – od mieszkańców ulicy Placowej i Józefów

18:00  + Alicję Piasta

15.01.2020    Środa                

7:00  + Alinę Arent – od Katarzyny, Piotra i Patrycji

7:00  + Alicję Piasta – od pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Kielcach

7:30  + Łukasza Samsona – od mieszkańców ulicy Berezów

7:30  +  Zbigniewa Pająka – od mieszkańców ulicy Placowej i Józefów

18:00  + Halinę Skowerską – rodziny

16.01.2020    Czwartek     

7:00   + Alinę Arent – od Moniki i Antosza

7:00   + Marię Bury – od mieszkańców bloku nr 16 przy ulicy Dawidowicza

7:30   + Łukasza Samsona – od mieszkańców ulicy Berezów

7:30   + Zbigniewa Pająka – od chrześniak Jacka

18:00  + Alicję Piasta – od sióstr ciotecznych

17.01.2020     Piątek      

7:00   + Alinę Arent – od Ireny i Mariana

7:00   + Alicję Piasta – od Lucyny z synami

7:30   +  Łukasza Samsona – od koleżanek i kolegów z ulicy Berezów i Koszykowej

7:30   + Zbigniewa Pająka – od siostry Michaliny z rodziną

18:00  + Piotra Miernika – od kolegów z pracy

18.01.2020      Sobota    

7:00   + Alinę Arent – od sąsiadów córki Lidii

7:00  + Zofię Szustak – od synowej Jolanty z córkami

7:30  +  Łukasza Samsona – od koleżanek i kolegów z ulicy Berezów i Koszykowej

7:30  +  Zbigniewa Pająka – od pracowników Piekarni „Jedynka”

7:30     Powstańcza, XVII Marsz szlakiem Powstańców Styczniowych   

18:00  + Piotra Miernika – od Bartłomieja, Jakuba , Karola

 19.01. 2020     Niedziela    II Niedziela Zwykła

7:00  + Cecylią Miernik – od Sylwii z rodziną

7:00  + Ryszard Kaszyńskiego

8:30   +  Łukasza Samsona –

8:30     O Błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego dla Aleksandry w 24 rocznicę urodzin

10:00  + Alicję Piasta – od Marylki z rodziną

10:00  + Władysława Redlicę w 1 rocznicę śmierci

11:30  + Alinę Arent – od Doroty i Andrzeja

11:30  + Cecylię, Józefa Zaręba . Kazimierza Pająka

18:00  +  Henryka Garbalę – od żony, dzieci i wnuków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *