Intencje 04.01.2021 do 10.01.2021 r.

Intencje  Mszalne  od   04.01.2021 do 10.01.2021 r.

04.01.2021    Poniedziałek   

7:00   + Ryszarda Utczyka – od żony

7:00   + Czesławę, Wiesława Piasta. Janusza Borowicz

7:30   + Edmunda Błędowskiego – od sąsiadów z bloku nr 12 przy ulicy Dawidowicza

7:30   + Teodorę Obara – od syna z  żoną i dziećmi

18:00     Kolędowa – za mieszkańców ulicy Leśna

18:00     Urodzinowa Krystyny o nadzieje, zdrowie i nieustającą Opatrzność Bożą w kolejną rocznice urodzin

05.01.2021    Wtorek   

7:00  + Janinę Kowalik – od rodziny

7:00  + Jana Derlatkę – od Barbary z mężem

7:30  + Ryszarda Utczyka – od chrzestnej

7:30  + Teodorę Obara – od rodzin

18:00    Kolędowa – za mieszkańców ulic: Placowa, Choroszewskiego, Sportowa, Józefów, Ogrodowa i Pasternik

18:00  + Stanisława Zielińskiego – od Dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników Samorządowego Przedszkola im św. Jana Pawła II w Suchedniowie

06.01.2021    Środa   – Uroczystość Objawienia Pańskiego    

7:00  + Edmunda Błędowskiego – od córki Renaty z Gabryjelem

8:30  + Marię Więckowska

10:00  + Helenę Synderowską – od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników SP nr 1

10:00  + Ryszarda Miernika – od kolegi z Energetyki Kolejowej w Skarżysku

11:30  + Marię Szkałubę

11:30  + Zofię Pietrasiewicz – od sąsiadów z klatki III bloku nr 8

18:00    Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi i Zbigniewa i dla ich rodziny

07.01.2021    Czwartek   –  I Czwartek miesiąca

7:00   + Teodorę Obara – od sąsiadki

7:00  + Janinę Kowalik – od przyjaciół z Kielc

7:30   + Ryszarda Utczyka – od rodziny

7:30   + Andrzeja Sufina – od Andrzeja

18:00   Kolędowa – za mieszkańców ulic: Bodzentyńska, Poziomskiego, Jasna, Nowa i Sokolica

18:00    O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za kapłanów pochodzących i pracujących w parafii – od Margaretki

08.01.2021    Piątek

7:00   +  Mariana, Marka Janduła

7:00   + Teodorę Obara – od córki z rodziną

7:30   + Ryszarda Utczyka – od rodziny

7:30   + Alinę, Stefana, Piotra Markiewicz

18:00    Kolędowa – za mieszkańców ulic: Mickiewicza, Krótka, Słowackiego, Suchyni i Kościuszki

18:00  + Elżbietę Kowalską – od koleżanek i kolegów z pracy córki Beaty, Mesko AGD i Mesko ROL w Skarżysku

09.01.2021      Sobota    

7:00   + Ryszarda Utczyka – od syna Pawła z żoną i wnukiem

7:00  + Teresę Mołdawską – od sąsiadów z ulicy Gajzlera, Kościelnej i Niskiej

7:30  + Teodorę Obara – od córki Krystyny

7:30  + Jana Derlatkę – od Bożeny z mężem

18:00     Kolędowa  – za mieszkańców ulicy Powstańców, Powstańców blok 46/54, Spokojna dom prywatny i Spokojna bloki nr 1 i 2

18:00  + Agnieszkę Pietrzyk w 2 rocznice śmierci – od syna Mateusza, brata Artura i wuja Romualda

10.01. 2021   Niedziela    –   Święto Chrztu Pańskiego 

7:00  + Marię, Stanisława Jedynak

7:00     Za mieszkańców ulicy Bugaj bloki nr 4,8 10,12 i 14 o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

8:30  + Bożenę Pasek w 1 rocznice śmierci

8:30    Za mieszkańców bloków przy ulicy Dawidowicza

10:00  + Ryszarda Miernika – od Bożeny i córki Eweliny i chrześniak Przemka

10:00  + Bogumiłę Kopeć w 4 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny i Jacka Odzimka

11:30  + Edmunda Błędowskiego – od córki Magdaleny z rodziną

11:30  + Eugeniusza Odelskiego w 17  rocznicę śmierci – od córki z rodziną

18:00  + Jacka Odzimka – od pielgrzymów

18:00      – rezerwa –

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *