Intencje 01.03.2020 do 08.03.2020

Intencje  Mszalne  od   02.03.2020 do 08.03.2020 r.

02.03.2020    Poniedziałek   

7:00   +  Leokadię Jędrzejczyk –  gregorianka

7:00   + Albina Karpińskiego

7:30   + Zbigniewa Sidoruka – od sąsiadów z bloku numer 16

7:30   + Ryszarda Rek – od rodziny

18:00  + Czesławę Piasta – od Grona Pedagogicznego Zespołu Placówek Resocjalizacyjno -Wychowawczych ze Skarżyska

18:00  + Stanisława Chmielnickiego – od synów z rodzinami

03.03.2020    Wtorek    

7:00   + Leokadię Jędrzejczyk –  gregorianka

7:00   + Leonarda Miernika

7:30   + Mariana Materka w 1 rocznicę śmierci

7:30   + Zbigniewa Sidoruka  – od szwagra Andrzeja z rodzina

18:00  + Czesławę Piasta – od mieszkańców ulicy Słowackiego

18:00  + Alojzego Malczyka – od koleżanek i kolegów Firmy PHO córki Anny

04.03.2020    Środa                

7:00  +  Leokadię Jędrzejczyk –  gregorianka

7:00  + Antoniego, Mariannę, Kazimierza, Genowefę, Józefa Kaczmarzyków

7:30  + Ryszarda Rek – od rodziny

7:30  + Janusza Pajka – od pracowników Nadleśnictwa Suchedniów

18:00  + Kazimierza, Janinę Grabowskich. Kazimierza Miernika

18:00  + Kazimierę, Helenę Markiewicz

05.03.2020    Czwartek     I Czwartek miesiąca

7:00   + Leokadię Jędrzejczyk –  gregorianka

7:00   + Henryka Krawczyka – od syna Krzysztofa z rodziną

7:30   + Ryszarda Rek – od rodzin

7:30   + Janusza Pajka – od Burmistrza i Rady Miejskiej w Szydłowcu

18:00     O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji Księży pochodzących i pracujących w parafii

18:00  + Mieczysława Ziębę w 17 rocznicę śmierci

06.03.2020     Piątek      I Piątek miesiąca

7:00   + Leokadię Jędrzejczyk –  gregorianka

7:00   + Młodawską Petronelę, Mariana, Franciszkę

7:30     Dziękczynno – błagalna i Boże błogosławieństwo dla Karoliny oraz Pawła i ich rodzin

7:30   + Rafała Banach i Lucjana Szafraniec

18:00  + Stanisława Pajek i Ryszardę Pajek – od chrześnicy Agnieszki

07.03.2020      Sobota    I Sobota miesiąca

7:00   + Leokadię Jędrzejczyk –  gregorianka

7:00    O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo dla Anny i Michała z okazji urodzin i o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla ich rodziców

7:30  + Ryszarda Rek – od rodzin

7:30  +  Eugeniusza Kowalika – od wnuczki Magdaleny i wnuczka Damiana

18:00  + Czesławę Piasta – od mieszkańców ulicy Słowackiego

18:00  + Sławomira Pisarek – od szwagra Andrzeja z rodziną

 08.03. 2020     Niedziela   –   II  Niedziela Wielkiego Postu

7:00  + Leokadię Jędrzejczyk – gregorianka

7:00  + Ryszarda Białka i zmarłych z rodziny Józefę, Ignacego Sokołowskich i zmarłych z rodziny Stanisławę Kłys i Teresę Rozumek

8:30   + Stanisława Chmielewskiego – od synów

8:30   + Janinę, Wiktora, Zygmunta Pajek

10:00  + Sławomira Pisarek – od żony Haliny

10:00  + Jana Grucę i zmarłych z rodziny Gruców

11:30  + Łukasza Samsona – od cioci Zofii z rodziną

11:30  + Marię Kaszyńską w 3 rocznicę śmierci

18:00   Za mieszkańców ulic Mickiewicza i Słowackiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *