27 NIEDZIELA ZWYKŁA „A” - 8.10.2017 R.

 1. Dziś taca remontowo- budowlana
 1. Obchodzony dziś już XVII Dzień Papieski niech stanie się okazją do wspólnotowej refleksji nad tajemnicą misji Świętego Piotra. W ramach ogólnopolskiej akcji „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia”, także w naszej parafii, jest dziś prowadzona, zbiórka pieniędzy do puszek. Zebrane środki zostaną przeznaczone na stypendia dla zdolnej młodzieży znajdującej się w trudnych warunkach materialnych
 1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
 1. Jerycho różańcowe – rozpoczyna się w poniedziałek 9 października Mszą Św. o godz. 19.00
 1. We wtorek (10. X br. ) Kancelaria Parafialna nieczynna.
 1. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci o naszych zmarłych. Jedyną formą pomocy naszym bliskim jest ofiara mszy św. oraz modlitwa. Przez cały rok przed Sumą niedzielną modlimy się za zmarłych w tzw. Wypominkach. Przy wyjściu z kościoła wyłożone będą formularze, na których możemy wpisywać naszych bliskich zmarłych. (dzieci tych kartek nie biorą) Prosimy o czytelne wpisywanie najlepiej drukowanymi literami. Wypominki roczne, półroczne i kwartalne zgłaszamy i zapisujemy w zakrystii, a listopadowe wypisujemy na kartkach. Wspominki roczne - 40 zł. a wspominki jednorazowe- ofiara dobrowolna.
 1. W piątek  przypada 13 dzień miesiąca, z tej racji w naszą modlitwę różańcową włączymy Nabożeństwo Fatimskie.
 1. Składamy serdeczne podziękowanie Kółkom ŻR z ul Żeromskiego za ofiarowanie dla naszego Kościoła ornatu Matki Bożej Fatimskiej. Bóg zapłać
 1. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła KŻR, troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom ul Bodzentyńska, Jasna, Nowa.
 1. Cmentarz jest miejscem wiecznego spoczynku zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, znajomych; jest także wizytówką naszej parafii, dlatego, proszę wszystkich parafian o troskę i dbałość na cmentarzu i przy cmentarzu, zwłaszcza przy pojemniku (kontenerze) na śmieci.  Możemy zaoszczędzić przy segregacji wyrzucanych śmieci. I tak – liście, trawę, wieńce z jedliny proszę wysypywać do boksów   znajdujących się przy cmentarzu, natomiast szkło, plastyki proszę wrzucać do kontenera. Są tablice informacyjne umieszczone przy kontenerze i na cmentarzu, proszę o ich  przestrzeganie. Bóg zapłać.
 1. W tym tygodniu na drogę do wieczności  odprowadziliśmy śp. Czesława Kowalczyka,  Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich  parafian
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Pod Twoją obronę

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Hosting zapewnia suchedniow.org