26 Niedziela Zwykła „A” - 01.10.2017 r.

 1. Dziś na Jasną Górę udała się pielgrzymka autokarowa z naszej parafii.
 1. W przyszłą niedzielę taca remontowo - budowlana
 1. 9 października o godz. 19:00 rozpoczniemy Jerycho Różańcowe mszą św. Następnie modlitwy i czuwanie wg grafiku wywieszonego na tablicy ogłoszeń. Zakończenie Jerycha Różańcowego mszą św. o godz. 18:00
 1. Trwa miesiąc październik znaczony modlitwą różańcową. Codziennie w naszej świątyni odmawiamy różaniec o godz. 17:30
 1. Ustanowiony przez Konferencję Episkopatu Polski w czerwcu 2001 roku, a obchodzony w następną niedzielę XVII już Dzień Papieski niech stanie się okazją do wspólnotowej refleksji nad tajemnicą misji Świętego Piotra. Dzień Papieski obchodzony jest w tym roku w niedzielę w dniu 8 października. W ramach ogólnopolskiej akcji „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia” także w naszej parafii będzie prowadzona zbiórka pieniędzy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na stypendia dla młodzieży znajdującej się w trudnych warunkach materialnych. Niech nasza ofiara przyczyni się do powstania „ żywego pomnika” pontyfikatu Jana Pawła II któremu los młodych Polaków był zawsze drogi.
 1. Cmentarz jest miejscem wiecznego spoczynku zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, znajomych, jest także wizytówką naszej parafii, dlatego proszę wszystkich parafian o troskę i dbałość na cmentarzu i przy cmentarzu, zwłaszcza przy pojemnikach ( kontenerach ) na śmieci. Koszty wywozu śmieci są bardzo duże. Możemy zaoszczędzić przy segregacji wyrzucanych śmieci. I tak – liście, trawę, wieńce z jedliny proszę wysypywać za kontener znajdujący się przy cmentarzu, natomiast szkło, plastiki proszę wrzucać do kontenera. Są tablice informacyjne umieszczone przy kontenerze i na cmentarzu, proszę o ich przestrzeganie. Bóg zapłać.
 1. 7 października w Święto Różańca Św. Diakonia Liturgiczna zaprasza na procesję różańcową ze świecami o godz. 17:30. W tym samym dniu o godz. 17:20 powitamy obraz i relikwie Św. Brata Alberta przydzielone naszej Radzie Rycerzy Kolumba.   Rycerze Kolumba dziękują wszystkim, którzy wsparli ich inicjatywę „Biegiem do Fatimy na 100–lecie Objawień”
 1. 8 października zapraszamy na projekcję filmu „Fatima – 13 Dzień. Przesłanie Nadziei” do Sali Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej na godz. 16:00
 1. W tym tygodniu przypada I Czwartek , I piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:30. Do chorych udamy się od godz. 15:00
 1. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 440 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom ul. Berezów. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 29 października o godz. 18:00, troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy KŻR.
 1. Na drogę do wieczności w tym tygodniu odprowadziliśmy śp. Jerzego Pedryca, Stanisławę Ceglińską, Mariana Włodarczyka, Tadeusza Gałczyńskiego. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 1. W następnym tygodniu po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie Straży Honorowej NSPJ
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznik „Mały Gość Niedzielny”
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Pod Twoją obronę.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Hosting zapewnia suchedniow.org