24 Niedziela Zwykła „A” – 17.09.2017 r.

  1. Na tace remontowo-budowlaną  zostało złożone 4070 zł. Serdeczne Bóg zapłać
  1. W trzecim tygodniu września modlimy się za dzieci, młodzież i wychowawców. Jest ku temu okazja, jutro 18 września, przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Mimo upływu stuleci jest on nadal czytelnym wzorem dla młodego pokolenia. Tego dnia podczas Eucharystii, przez wstawiennictwo Stanisława Kostki, będziemy prosić Boga o świętość dzieci i młodzieży, od nich bowiem zależy przyszłość Narodu i Kościoła. Zapraszamy jutro dzieci i młodzież na nabożeństwo ku czci św. Stanisława i na msze św.  na godz. 18:00
  1. 1 października tj. w pierwszą  niedzielę miesiąca tradycyjnie organizowana jest pielgrzymka autokarowa przez KŻR do Częstochowy. Chętni mogą  już zapisywać się, w zakrystii. Przy zapisywaniu proszę podać  PESEL. Koszt 40 zł.
  1. Dziękując za sprzątanie kościoła, kwiaty oraz ofiarę 150 zł na potrzeby kościoła mieszkańcom ul. Leśna; troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom z ul Placowa, Józefów, Sportowa, Choroszewskiego (Sosnowa)
  1. Dziękujemy mieszkańcom ul. Stokowiec i Szeroka za ofiarę 350 zł złożoną na potrzeby Kościoła.  Bóg zapłać
  1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Jana Adamczyka, Władysława Kaczmarzyka, Stanisława Niedzielę, Wandę Jedynak. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich   parafian.
  1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”, Misyjne Drogi
  1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Pod Twoją obronę

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Hosting zapewnia suchedniow.org