23 Niedziela Zwykła „A” – 10.09.2017 r.

1. Dziś taca remontowo-budowlana
  1. Dziś o godz. 2:00 wyruszyła pielgrzymka z naszej parafii na Święty Krzyż
  1. We środę w 13 dzień miesiąca, tradycyjnie po Mszy św. o godz. 18:00 procesja fatimska.
  1. 1 października tj. w pierwszą  niedzielę miesiąca tradycyjnie organizowana jest pielgrzymka autokarowa przez KŻR do Częstochowy. Chętni mogą  już zapisywać się, w zakrystii. Przy zapisywaniu proszę podać  PESEL. Koszt 40 zł.
  1. Dziś po mszy św. o godz. 10:00 spotkanie  Straży Honorowej NSPJ
  1. Dziękując za sprzątanie kościoła, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła mieszkańcom ul. Stokowiec parzyste i ul Szeroka, troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom z ul Leśna
  1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Annę Włodarczyk, Krzysztofa Śniowskiego. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich   parafian.
  1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” Misyjne Drogi
  1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Pod Twoją obronę

Skomentuj