3.09.2017 r. - 22 NIEDZIELA ZWYKŁA „A”

 1. W przyszłą niedzielę taca remontowo-budowlana
 1. W piątek 8 września święto Narodzenia NMP msze święte o godz. 7:00,  10:00 i 18:00 (błogosław ziarna siewnego)
 1. W poniedziałek, jutro, rozpoczyna się Nowy Rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Jezus powiedział: „...bezemnie nic nie możecie uczynić”(J15,5), dlatego chcemy ten rok szkolny rozpocząć od uczestnictwa we Mszy św.. która będzie sprawowana  w poniedziałek  o godz. 8:00 rano. Zachęcamy do udziału w tej Eucharystii dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji szkół.
 1. W związku z rozpoczęciem Nowego Roku szkolnego przypominamy o odbywających się spotkaniach dla dzieci i młodzieży przy naszej parafii. I tak: ministranci starsi spotykają się w każdą sobotę o godz. 9:00 a młodsi o 10:00. Bardzo serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w prace grup duszpasterskich.  Chłopców chętnych do służby przy ołtarzu jako ministranci zwłaszcza z klas IV prosimy o kontakt z ks. Łukaszem Zwracamy się z prośbą do Rodziców o zainteresowanie i zachęcenie swoich dzieci do zaszczytnej służby  przy ołtarzu.
 1. Spotkanie KSM w piątek po mszy świętej o godz.18:00. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży  zaprasza uczniów gimnazjum i szkół średnich na spotkania które odbywać się będą  w każdy piątek o godz. 18:30.
 1. Spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w przyszłą niedzielę 10 września po mszy świętej o godz. 8:30
 1. Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę na Św. Krzyż  Tradycyjnie wyruszy ona sprzed poczty w Suchedniowie 10 września o godz. 2:00  w nocy. Prosimy o PESEL do ubezpieczenia.  Powrót  autokarem,  koszt 10 zł
 1. W tym tygodniu wypada pierwszy Czwartek miesiąca.. W czwartek na Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 modlimy się za powołanych do kapłaństwa i do zakonu, za tych, którzy przygotowują się do święceń i ślubów zakonnych, a także w intencji młodzieży o właściwe rozeznanie powołania.   
 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy Straż Honorową NSPJ,  natomiast dziś po mszy świętej o godz. 10:00 spotkanie KŻR z opiekunem i zmiana tajemnic.
 1. Dziękując za troskę o świątynię, posprzątanie, kwiaty i ofiarę na potrzeby kościoła parafianom z ul Stokowiec nr nie parzyste, o przygotowanie kościoła na następną niedzielę prosimy parafian z ul Stokowiec nr parzyste i ul Szerokiej
 1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Jacka Lasotę i Marię Więckowską. Zmarłych polecamy  modlitwie wszystkich parafian.
 1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i Mały Gość Niedzielny
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa   Bożego i opieki Maryi. Pod Twoją obronę

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Hosting zapewnia suchedniow.org