Ogłoszenia Duszpasterskie

28 NIEDZIELA ZWYKŁA „A” - 15.10.2017 R.

 1. Dziś w kościołach liczenie wiernych obecnych na mszy św. i przystępujących do komunii św.
 1. Dziś po mszach są zbierane ofiary do puszki na ofiary kataklizmu w Meksyku
 1. W środę 18 października przypada święto św. Łukasza Ewangelisty patrona ks. Łukasza. Msza św. w intencji Czcigodnego Solenizanta zostanie odprawiona w tym dniu o godz. 18:00 na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
 1. Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30 na nabożeństwa różańcowe.
 1. Na tacę remontowo-budowlaną  zostało zebrane  4218 zł. Bóg zapłać.
 1. W kaplicy włoskiej prezentujemy prace naszych dzieci pod tytułem „Fatima w oczach dzieci” Zachęcamy do ich obejrzenia.
 1. W przyszłą niedzielę w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarz zakonnych i świeckich. To stosowny czas, abyśmy przypomnieli sobie, że do istoty życia Kościoła należy powołanie misyjne. Światowy Dzień Misyjny uświadamia nam też, jak bardzo Kościół jest różnorodny, różnobarwny, a przez to rzeczywiście powszechny. To mozaika kultur, ras, języków i zwyczajów dotknięta światłem Ewangelii. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, Na zakończenie tygodnia misyjnego 29 października za dwa tygodnie po mszach będą zbierane  ofiary  do puszki na misje św.
 1. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość poświęcenia własnego kościoła  .
 1. Przez cały tydzień przed i po Mszy św. przyjmujemy w zakrystii na WYPOMINKI za zmarłych z naszych rodzin; roczne, półroczne, kwartalne, które zapisujemy do zeszytu i jednorazowe, które składamy na kartkach. Formularze są wyłożone przy wyjściu z kościoła. O tych, których kochaliśmy za życia, nie zapominajmy też po śmierci. Spełnijmy uczynek miłosierdzia wobec naszych bliskich wypraszając im łaskę nieba i okazując w ten sposób wdzięczność za otrzymane od nich dobro.
 1. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w “Marszu Świętych”, który będzie miał miejsce w dnia 31 10 2017 r. Po mszy św. o godz. 18:00 procesyjnie udamy się na cmentarz parafialny, na którym polecać będziemy w modlitwie naszych bliskich zmarłych. Prosimy o wzięcie ze sobą świec.
 1. Cmentarz jest miejscem wiecznego spoczynku zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, znajomych; jest także wizytówką naszej parafii, dlatego, proszę wszystkich parafian o troskę i dbałość na cmentarzu i przy cmentarzu, zwłaszcza przy pojemniku (kontenerze) na śmieci. Możemy zaoszczędzić przy segregacji wyrzucanych śmieci. I tak – liście, trawę, wieńce z jedliny proszę wysypywać do boksów   znajdujący się przy cmentarzu, natomiast szkło, plastyki proszę wrzucać do kontenera. Proszę nie podpalać liści. Bóg zapłać.
 1. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 200 zł  na potrzeby kościoła  mieszkańcom ul Bodzentyńska, Jasna i Nowa, msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 5 listopada o godz. 18:00;   Troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy parafianom  ul Kościuszki i Poziomskiego.
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.  W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”   i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Pod Twoją obronę

27 NIEDZIELA ZWYKŁA „A” - 8.10.2017 R.

 1. Dziś taca remontowo- budowlana
 1. Obchodzony dziś już XVII Dzień Papieski niech stanie się okazją do wspólnotowej refleksji nad tajemnicą misji Świętego Piotra. W ramach ogólnopolskiej akcji „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia”, także w naszej parafii, jest dziś prowadzona, zbiórka pieniędzy do puszek. Zebrane środki zostaną przeznaczone na stypendia dla zdolnej młodzieży znajdującej się w trudnych warunkach materialnych
 1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
 1. Jerycho różańcowe – rozpoczyna się w poniedziałek 9 października Mszą Św. o godz. 19.00
 1. We wtorek (10. X br. ) Kancelaria Parafialna nieczynna.
 1. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci o naszych zmarłych. Jedyną formą pomocy naszym bliskim jest ofiara mszy św. oraz modlitwa. Przez cały rok przed Sumą niedzielną modlimy się za zmarłych w tzw. Wypominkach. Przy wyjściu z kościoła wyłożone będą formularze, na których możemy wpisywać naszych bliskich zmarłych. (dzieci tych kartek nie biorą) Prosimy o czytelne wpisywanie najlepiej drukowanymi literami. Wypominki roczne, półroczne i kwartalne zgłaszamy i zapisujemy w zakrystii, a listopadowe wypisujemy na kartkach. Wspominki roczne - 40 zł. a wspominki jednorazowe- ofiara dobrowolna.
 1. W piątek  przypada 13 dzień miesiąca, z tej racji w naszą modlitwę różańcową włączymy Nabożeństwo Fatimskie.
 1. Składamy serdeczne podziękowanie Kółkom ŻR z ul Żeromskiego za ofiarowanie dla naszego Kościoła ornatu Matki Bożej Fatimskiej. Bóg zapłać
 1. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła KŻR, troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom ul Bodzentyńska, Jasna, Nowa.
 1. Cmentarz jest miejscem wiecznego spoczynku zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, znajomych; jest także wizytówką naszej parafii, dlatego, proszę wszystkich parafian o troskę i dbałość na cmentarzu i przy cmentarzu, zwłaszcza przy pojemniku (kontenerze) na śmieci.  Możemy zaoszczędzić przy segregacji wyrzucanych śmieci. I tak – liście, trawę, wieńce z jedliny proszę wysypywać do boksów   znajdujących się przy cmentarzu, natomiast szkło, plastyki proszę wrzucać do kontenera. Są tablice informacyjne umieszczone przy kontenerze i na cmentarzu, proszę o ich  przestrzeganie. Bóg zapłać.
 1. W tym tygodniu na drogę do wieczności  odprowadziliśmy śp. Czesława Kowalczyka,  Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich  parafian
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Pod Twoją obronę

26 Niedziela Zwykła „A” - 01.10.2017 r.

 1. Dziś na Jasną Górę udała się pielgrzymka autokarowa z naszej parafii.
 1. W przyszłą niedzielę taca remontowo - budowlana
 1. 9 października o godz. 19:00 rozpoczniemy Jerycho Różańcowe mszą św. Następnie modlitwy i czuwanie wg grafiku wywieszonego na tablicy ogłoszeń. Zakończenie Jerycha Różańcowego mszą św. o godz. 18:00
 1. Trwa miesiąc październik znaczony modlitwą różańcową. Codziennie w naszej świątyni odmawiamy różaniec o godz. 17:30
 1. Ustanowiony przez Konferencję Episkopatu Polski w czerwcu 2001 roku, a obchodzony w następną niedzielę XVII już Dzień Papieski niech stanie się okazją do wspólnotowej refleksji nad tajemnicą misji Świętego Piotra. Dzień Papieski obchodzony jest w tym roku w niedzielę w dniu 8 października. W ramach ogólnopolskiej akcji „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia” także w naszej parafii będzie prowadzona zbiórka pieniędzy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na stypendia dla młodzieży znajdującej się w trudnych warunkach materialnych. Niech nasza ofiara przyczyni się do powstania „ żywego pomnika” pontyfikatu Jana Pawła II któremu los młodych Polaków był zawsze drogi.
 1. Cmentarz jest miejscem wiecznego spoczynku zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, znajomych, jest także wizytówką naszej parafii, dlatego proszę wszystkich parafian o troskę i dbałość na cmentarzu i przy cmentarzu, zwłaszcza przy pojemnikach ( kontenerach ) na śmieci. Koszty wywozu śmieci są bardzo duże. Możemy zaoszczędzić przy segregacji wyrzucanych śmieci. I tak – liście, trawę, wieńce z jedliny proszę wysypywać za kontener znajdujący się przy cmentarzu, natomiast szkło, plastiki proszę wrzucać do kontenera. Są tablice informacyjne umieszczone przy kontenerze i na cmentarzu, proszę o ich przestrzeganie. Bóg zapłać.
 1. 7 października w Święto Różańca Św. Diakonia Liturgiczna zaprasza na procesję różańcową ze świecami o godz. 17:30. W tym samym dniu o godz. 17:20 powitamy obraz i relikwie Św. Brata Alberta przydzielone naszej Radzie Rycerzy Kolumba.   Rycerze Kolumba dziękują wszystkim, którzy wsparli ich inicjatywę „Biegiem do Fatimy na 100–lecie Objawień”
 1. 8 października zapraszamy na projekcję filmu „Fatima – 13 Dzień. Przesłanie Nadziei” do Sali Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej na godz. 16:00
 1. W tym tygodniu przypada I Czwartek , I piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:30. Do chorych udamy się od godz. 15:00
 1. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 440 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom ul. Berezów. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 29 października o godz. 18:00, troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy KŻR.
 1. Na drogę do wieczności w tym tygodniu odprowadziliśmy śp. Jerzego Pedryca, Stanisławę Ceglińską, Mariana Włodarczyka, Tadeusza Gałczyńskiego. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 1. W następnym tygodniu po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie Straży Honorowej NSPJ
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznik „Mały Gość Niedzielny”
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Pod Twoją obronę.

25 Niedziela Zwykła „A” - 24.09.2017 r.

 1. W niedzielę następną rozpocznie się październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można  uzyskać odpust zupełny. Z odmawianiem należy łączyć rozważanie tajemnic, które są niejako streszczeniem Ewangelii i dlatego różaniec można uważać za modlitwę Chrystusowa, gdyż odnosi się on do tajemnicy Wcielenia i Odkupienia. Wielkim propagatorem takiej modlitwy był Jan Paweł II, który wzbogacił różaniec o tajemnice światła. W miarę swoich możliwości bierzmy udział w tych pięknych, maryjnych nabożeństwach. Różaniec codziennie o godz. 17:30. Październik, jako miesiąc modlitwy różańcowej, to okazja, aby zachęcić, zwłaszcza osoby młode, do włączenia się przez modlitwę w działalność Kół Żywego Różańca naszej parafii. Przynależność do Żywego Różańca zobowiązuje do odmówienia tylko jednego dziesiątka w ciągu dnia. Spotkania odbywają się w pierwszą niedzielę miesiąca. Zapraszamy.
 1. Przypominamy o odbywających się spotkaniach dla dzieci i młodzieży przy naszej parafii. I tak: ministranci starsi spotykają się w każdą sobotę o godz. 9:00 a młodsi o 10:00. Bardzo serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w prace grup duszpasterskich.  Chłopców chętnych do służby przy ołtarzu jako ministranci zwłaszcza z klas IV prosimy o kontakt z ks. Łukaszem . Zwracamy się z prośbą do Rodziców o zainteresowanie i zachęcenie swoich dzieci do zaszczytnej służby  przy ołtarzu.
 1. W następną niedzielę  na mszy św. o godz. 10:00 zostaną  poświęcone różańce dzieciom klas  III.  
 1. W następną niedzielę   będzie miała miejsce pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Są jeszcze wolne miejsca.  Wyjazd z placu przed kościołem o godz. 5:00 (rano). Prosimy osoby zapisane o regulowanie opłat.
 1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Andrzeja Baka, Mariannę Łutczyk.      Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian
 1. Z prac przy kościele: Została pomalowana zewnętrzna otynkowana elewacja kościoła. Prace zostały odebrane przez Woj. Świętokrzyskiego Konserwatora Zabytków w Kielcach i należność wykonawcy opłacona.
 1. Czeka nas konieczność powiększenia cmentarza. Tak zwana nowa część cmentarza jest prawie zapełniona. Miejsca na groby wystarczy na dwa może na trzy lata.  Nie można czekać dłużej z budową nowego  cmentarza czy odkładać  na ostatnią chwilę.. Związku z tym, że czekać  będą nas poważne wydatki informuję o tym już teraz wszystkich Parafian. Bowiem rozłożenie prac w czasie złagodzi uciążliwość finansową parafii. Więcej informacji na  temat budowy cmentarza w następnych ogłoszeniach parafialnych.
 1. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę  111  zł   na potrzeby kościoła mieszkańcom ul. Placowej, Józefów, Sportowej, Choroszewskiego. Troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom z ul. Berezów
 1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” Misyjne Drogi.
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Pod Twoją obronę

24 Niedziela Zwykła „A” – 17.09.2017 r.

 1. Na tace remontowo-budowlaną  zostało złożone 4070 zł. Serdeczne Bóg zapłać
 1. W trzecim tygodniu września modlimy się za dzieci, młodzież i wychowawców. Jest ku temu okazja, jutro 18 września, przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Mimo upływu stuleci jest on nadal czytelnym wzorem dla młodego pokolenia. Tego dnia podczas Eucharystii, przez wstawiennictwo Stanisława Kostki, będziemy prosić Boga o świętość dzieci i młodzieży, od nich bowiem zależy przyszłość Narodu i Kościoła. Zapraszamy jutro dzieci i młodzież na nabożeństwo ku czci św. Stanisława i na msze św.  na godz. 18:00
 1. 1 października tj. w pierwszą  niedzielę miesiąca tradycyjnie organizowana jest pielgrzymka autokarowa przez KŻR do Częstochowy. Chętni mogą  już zapisywać się, w zakrystii. Przy zapisywaniu proszę podać  PESEL. Koszt 40 zł.
 1. Dziękując za sprzątanie kościoła, kwiaty oraz ofiarę 150 zł na potrzeby kościoła mieszkańcom ul. Leśna; troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom z ul Placowa, Józefów, Sportowa, Choroszewskiego (Sosnowa)
 1. Dziękujemy mieszkańcom ul. Stokowiec i Szeroka za ofiarę 350 zł złożoną na potrzeby Kościoła.  Bóg zapłać
 1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Jana Adamczyka, Władysława Kaczmarzyka, Stanisława Niedzielę, Wandę Jedynak. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich   parafian.
 1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”, Misyjne Drogi
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Pod Twoją obronę

23 Niedziela Zwykła „A” – 10.09.2017 r.

 1. Dziś taca remontowo-budowlana
 1. Dziś o godz. 2:00 wyruszyła pielgrzymka z naszej parafii na Święty Krzyż
 1. We środę w 13 dzień miesiąca, tradycyjnie po Mszy św. o godz. 18:00 procesja fatimska.
 1. 1 października tj. w pierwszą  niedzielę miesiąca tradycyjnie organizowana jest pielgrzymka autokarowa przez KŻR do Częstochowy. Chętni mogą  już zapisywać się, w zakrystii. Przy zapisywaniu proszę podać  PESEL. Koszt 40 zł.
 1. Dziś po mszy św. o godz. 10:00 spotkanie  Straży Honorowej NSPJ
 1. Dziękując za sprzątanie kościoła, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła mieszkańcom ul. Stokowiec parzyste i ul Szeroka, troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom z ul Leśna
 1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Annę Włodarczyk, Krzysztofa Śniowskiego. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich   parafian.
 1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” Misyjne Drogi
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Pod Twoją obronę

3.09.2017 r. - 22 NIEDZIELA ZWYKŁA „A”

 1. W przyszłą niedzielę taca remontowo-budowlana
 1. W piątek 8 września święto Narodzenia NMP msze święte o godz. 7:00,  10:00 i 18:00 (błogosław ziarna siewnego)
 1. W poniedziałek, jutro, rozpoczyna się Nowy Rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Jezus powiedział: „...bezemnie nic nie możecie uczynić”(J15,5), dlatego chcemy ten rok szkolny rozpocząć od uczestnictwa we Mszy św.. która będzie sprawowana  w poniedziałek  o godz. 8:00 rano. Zachęcamy do udziału w tej Eucharystii dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji szkół.
 1. W związku z rozpoczęciem Nowego Roku szkolnego przypominamy o odbywających się spotkaniach dla dzieci i młodzieży przy naszej parafii. I tak: ministranci starsi spotykają się w każdą sobotę o godz. 9:00 a młodsi o 10:00. Bardzo serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w prace grup duszpasterskich.  Chłopców chętnych do służby przy ołtarzu jako ministranci zwłaszcza z klas IV prosimy o kontakt z ks. Łukaszem Zwracamy się z prośbą do Rodziców o zainteresowanie i zachęcenie swoich dzieci do zaszczytnej służby  przy ołtarzu.
 1. Spotkanie KSM w piątek po mszy świętej o godz.18:00. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży  zaprasza uczniów gimnazjum i szkół średnich na spotkania które odbywać się będą  w każdy piątek o godz. 18:30.
 1. Spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w przyszłą niedzielę 10 września po mszy świętej o godz. 8:30
 1. Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę na Św. Krzyż  Tradycyjnie wyruszy ona sprzed poczty w Suchedniowie 10 września o godz. 2:00  w nocy. Prosimy o PESEL do ubezpieczenia.  Powrót  autokarem,  koszt 10 zł
 1. W tym tygodniu wypada pierwszy Czwartek miesiąca.. W czwartek na Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 modlimy się za powołanych do kapłaństwa i do zakonu, za tych, którzy przygotowują się do święceń i ślubów zakonnych, a także w intencji młodzieży o właściwe rozeznanie powołania.   
 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy Straż Honorową NSPJ,  natomiast dziś po mszy świętej o godz. 10:00 spotkanie KŻR z opiekunem i zmiana tajemnic.
 1. Dziękując za troskę o świątynię, posprzątanie, kwiaty i ofiarę na potrzeby kościoła parafianom z ul Stokowiec nr nie parzyste, o przygotowanie kościoła na następną niedzielę prosimy parafian z ul Stokowiec nr parzyste i ul Szerokiej
 1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Jacka Lasotę i Marię Więckowską. Zmarłych polecamy  modlitwie wszystkich parafian.
 1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i Mały Gość Niedzielny
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa   Bożego i opieki Maryi. Pod Twoją obronę

OGŁOSZENIA -

21 NIEDZIELA ZWYKŁA „A” - 27.08.2017 R. –

 1. Zgodnie z zarządzeniem ks. bpa Ordynariusza Henryka Tomasika dziś po mszach św. są zbierane ofiary do puszki na rzecz ofiar poszkodowanych podczas wichury na Pomorzu
 1. 1 września przypada 78 rocznica  wybuchu II Wojny Światowej. W tym dniu módlmy się w intencji Kombatantów jak i zmarłych obrońców Ojczyzny
 1. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:00. Do chorych z posługą udamy się od godz. 9:00
 1. W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem szkolnym, spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie także w  piątek od godz. 17:00.
 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy KŻR na spotkanie z opiekunem i zmianę tajemnic.
 1. Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę na Św. Krzyż. Tradycyjnie wyruszy ona sprzed poczty w Suchedniowie 10 września o godz. 2:00  w nocy. Prosimy o PESEL do ubezpieczenia.  Powrót  autokarem,  koszt 10 zł
 1. Odczytać komunikat  - prelekcje dla kobiet i mężczyzn – „ Dbaj o zdrowie”
 1. Dziękujemy parafianom  z ul. Langiewicza cz. II i ul Przechodnia i Graniczna  za posprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 245 zł  na potrzeby kościoła . Troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ul. Stokowiec numery nieparzyste,
 1. W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Krzysztofa Pomocnika, Janinę Rogula . Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” w którym jest dołączony film „Misja” arcydzieło, do którego wciąż warto wracać.
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi. Pod Twoją obronę

OGŁOSZENIA -

21 NIEDZIELA ZWYKŁA „A” - 27.08.2017 R. –

 1. Zgodnie z zarządzeniem ks. bpa Ordynariusza Henryka Tomasika dziś po mszach św. są zbierane ofiary do puszki na rzecz ofiar poszkodowanych podczas wichury na Pomorzu
 1. 1 września przypada 78 rocznica  wybuchu II Wojny Światowej. W tym dniu módlmy się w intencji Kombatantów jak i zmarłych obrońców Ojczyzny
 1. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:00. Do chorych z posługą udamy się od godz. 9:00
 1. W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem szkolnym, spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie także w  piątek od godz. 17:00.
 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy KŻR na spotkanie z opiekunem i zmianę tajemnic.
 1. Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę na Św. Krzyż. Tradycyjnie wyruszy ona sprzed poczty w Suchedniowie 13 września o godz. 2:00  w nocy. Prosimy o PESEL do ubezpieczenia.  Powrót  autokarem,  koszt 10 zł
 1. Odczytać komunikat  
 1. Dziękujemy parafianom  z ul. Langiewicza cz. II i ul Przechodnia i Graniczna  za posprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 245 zł  na potrzeby kościoła . Troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ul. Stokowiec numery nieparzyste,
 1. W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Krzysztofa Pomocnika, Janinę Rogula . Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 1. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” w którym jest dołączony film „Misja” arcydzieło, do którego wciąż warto wracać.
 1. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi. Pod Twoją obronę
Hosting zapewnia suchedniow.org