Boze Narodzenie

Kochani Parafianie, Drodzy Dobroczyńcy, wszyscy Goście, Pracownicy różnych instytucji i firm !

Święta Bożego Narodzenia to namacalny znak miłości Boga do człowieka. Oto Stwórca zsyła swojego Syna na ziemię, żeby zbawił ludzkość.
W ludzkim ciele Jezus, żyje wśród ludzi i czyni znaki, na które niestety część z nich jest ślepa lub przeciwna.
Nie pozwólmy aby i dzisiaj w naszym życiu zabrakło Jezusa. Niech narodzi się na nowo w naszych sercach, rodzinach, szkole, pracy i życiu codziennym.

Życzymy Wam radości pochodzącej od Bożej Dzieciny, którą będziecie obdarowywać swoich najbliższych.
Niech czas świąt Bożego Narodzenia pozwoli pogłębić wiarę, więzi rodzinne i przebaczyć drugiemu człowiekowi.
W nadchodzącym Nowym Roku 2017, życzymy błogosławieństwa Bożego od nowo narodzonego Jezusa.

Proboszcz Katedry ks.proboszcz Marek Migocki wraz ze współpracownikami

Życzenia Wielkanocne

Radosne „Alleluja”, jest dzisiaj na naszych ustach i w naszych sercach. Niech radość wielkanocnego poranka dotrze do każdego ludzkiego serca. Niech będzie zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania z Jezusem Zmartwychwstałym.

Przyjmijcie nasze życzenia. Przeżywając te Święta jako ludzie wierzący, pragniemy, aby wiara w to, że Jezus zmartwychwstał, że żyje i jest wśród nas, przeniknęła nasze serce i była obecna w naszym codziennym życiu, w każdym jego wymiarze.

Szczęść Boże.

W dniu 11 Kwietna ulicami miasta Suchedniów przeszła Droga Krzyżowa, upamiętniająca mękę Jezusa Chrystusa. W tym roku była to Droga Krzyżowa z Janem Pawłem II. Nasz Rodak doskonale wiedział, że droga do świętości, lub wyrażając to w inny sposób - droga do złączenia się z Bogiem, droga do zjednoczenia z Bogiem lub droga upodobnienia się do Boga, jest tą samą drogą, którą przeszedł Chrystus.

PIĄTEK   21 lutego 2014r.

godz. 1500     -      odmówienie Koronki do MiłosierdziaBożego w kaplicy przy kościele

godz. 1515     -      „stacja w domu” wg obrzędów pogrzebowych;  przeniesienie trumny                                                     do kościoła

godz. 1530     -      różaniec

godz. 1600     -      Msza Św. żałobna