Życzenia Bożonarodzeniowe

Boze Narodzenie

Kochani Parafianie, Drodzy Dobroczyńcy, wszyscy Goście, Pracownicy różnych instytucji i firm !

Święta Bożego Narodzenia to namacalny znak miłości Boga do człowieka. Oto Stwórca zsyła swojego Syna na ziemię, żeby zbawił ludzkość.
W ludzkim ciele Jezus, żyje wśród ludzi i czyni znaki, na które niestety część z nich jest ślepa lub przeciwna.
Nie pozwólmy aby i dzisiaj w naszym życiu zabrakło Jezusa. Niech narodzi się na nowo w naszych sercach, rodzinach, szkole, pracy i życiu codziennym.

Życzymy Wam radości pochodzącej od Bożej Dzieciny, którą będziecie obdarowywać swoich najbliższych.
Niech czas świąt Bożego Narodzenia pozwoli pogłębić wiarę, więzi rodzinne i przebaczyć drugiemu człowiekowi.
W nadchodzącym Nowym Roku 2017, życzymy błogosławieństwa Bożego od nowo narodzonego Jezusa.

Proboszcz Katedry ks.proboszcz Marek Migocki wraz ze współpracownikami

Skomentuj